Wywrota

Innowacyjna kłódka Master Lock One

Zabezpieczanie różnego rodzaju toreb i walizek powinno przebiegać w sposób sprawny i szybki. Ich odbezpieczanie musi natomiast sprawiać kłopot jedynie potencjalnym złodziejom, nie zaś właścicielom. Wszystko to umożliwia nowoczesna kłódka Master Lock One.

Nowoczesna ochrona
Opiera się ona na oryginalnym rozwiązaniu, które zostało opracowane przez firmę Master Lock. Jej wyroby charakteryzują się przede wszystkim unikalnością techniczną, jakiej nie sposób szukać u konkurencji. Master Lock, poza przygotowywaniem nowoczesnych kłódek, zajmuje się również produkcją zamków, sejfów i kasetek. Dzięki nim możliwe jest skuteczne zabezpieczenia pieniędzy, ważnych dokumentów, kluczy, urządzeń elektronicznych i innego rodzaju kosztowności, które nie mogą trafić w niepowołane ręce.


Wyjątkowość kłódki Master Lock One bierze się przede wszystkim ze sposobu jej działania. Standardowe produkty zazwyczaj otwierane są za pomocą klucza bądź po wpisaniu odpowiedniego kodu bezpieczeństwa. W tym przypadku do czynienia mamy z jeszcze innym mechanizmem.


Zasada działania
Na korpusie kłódki zamontowany został specjalny przycisk o wybrzuszonej budowie – porusza się on w czterech kierunkach: w lewo, w prawo, w górę i dół. Na tej właśnie zasadzie tworzona jest odpowiednia kombinacja, której wprowadzenie otwiera zamek.


Sposób działania kłódki sprawia, że użytkownik ma możliwość wprowadzenia zróżnicowanych wariantów, które mogą zawierać od 2 do nawet 99 przesunięć. Dzięki temu odgadnięcie właściwego układu jest bardzo utrudnione. Biorąc pod uwagę samych użytkowników, największym udogodnieniem w przypadku kłódki Master Lock One jest to, iż przyciskiem można sterować za pomocą jednego kciuka. Wszystko to sprawia, że kombinacja wprowadzana jest w sposób błyskawiczny, nie musimy więc szukać kluczy czy kręcić pokrętłem, by wprowadzić kilku-cyfrowy kod.


Solidność i funkcjonalność
Master Lock One przeznaczona jest przede wszystkim dla tych osób, które nie lubią nosić przy sobie kluczy bądź mają problem z zapamiętaniem skomplikowanego kodu. Nie można zapomnieć także o tym, że produkt charakteryzuje się przyjemnym dla oka, ergonomicznym wyglądem, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabezpieczania toreb podróżnych czy niewielkich walizek, ale również szafek oraz domowych pojemników na kosztowności.


Oczywiście atrakcyjny wygląd i prostota obsługi to niejedyne cechy omawianej kłódki. Podkreślić należy również jej wzmocnioną budowę, która w sposób skuteczny chroni przed przerwaniem czy wyważeniem zamka. Produkty firmy Master Lock są przygotowywane z myślą o maksymalizacji funkcji ochronnych. Z tego też względu, wykorzystywane są wyłącznie najlepsze materiały, spośród których wymienić można chociażby hartowaną stal, mosiądz czy stop cynku.
Wiele z tych wyrobów zostaje dodatkowo zabezpieczona przed wpływem wysokich temperatur (przekraczających nawet granicę 900 stopni), zalaniem czy całkowitym zanurzeniem. Wszystko to sprawia, że Master Lock wybija się na pozycję lidera mechanizmów zabezpieczających – są one kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw.


Tak samo jest w przypadku kłódek. Poza opisywanym wyżej modelem One, na rynku znaleźć można również rozwiązania z wyjmowanym kabłąkiem czy chociażby kłódki wzmacniane laminowaną stalą, która uodparnia je na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i wilgoci. Dzięki temu, produkty Master Lock są w stanie wytrzymać nawet najcięższe warunki, gwarantując jednocześnie maksymalny poziom zabezpieczenia.


przysłano: 8 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca