Laserowa drukarka - niezawodna w każdym biurze

Drukarka – jak ważnym jest elementem wyposażenia biura, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak zastanowić się nad tym, jaką drukarkę wybrać dla własnych potrzeb.

 

Po pierwsze prostota i szybkość

Kupując drukarkę, kupujemy ją, by ułatwić sobie pracę, a nie przysporzyć dodatkowych trudności. Dlatego też wybierając odpowiedni model, powinniśmy kierować się łatwością obsługi. Dotyczy to zarówno kwestii instalacji, jak i samego użytkowania. Ważne jest, aby instalacja trwała krótko, obsługa była intuicyjna, a drukarka pracowała szybko i również bezprzewodowo. Możliwość instalacji bez użycia kabli znacznie zwiększa mobilność urządzenia i pozwala zachować w biurze większy porządek. A jeśli chodzi o szybkość, kluczowy jest czas wydruku pierwszej strony. Nowoczesne drukarki dzięki zaawansowanym technologiom wychodząc z trybu oszczędzania energii są w stanie wydrukować pierwszą stronę już po 8 sekundach, a w ciągu minuty nawet 18 stron.

 

Po drugie możliwość drukowania różnych dokumentów

Praca w biurze to dziesiątki, a często nawet setki dokumentów drukowanych każdego dnia. I ze względu na specyfikację pracy są to dokumenty, które wymagają wykorzystania różnego rodzaju nośników. Dlatego też wybierając drukarkę, należy kierować się również tym, czy jest ona przystosowana do druku również na kopertach, etykietach, czy kartonach. Poza tym bardzo ważne jest, aby bez względu na to, jaki rodzaj czcionki czy obraz drukuje, gwarantowała jego doskonałą czytelność i wyrazistość. Jako przykład eksperci z drukuj24.pl podają drukarkę HP LaserJet P1109, która niezawodnie drukuje na różnych nośnikach z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Tekst jest ostry, odcień równy a obraz wyraźny.

 

Po trzecie oszczędność

Koszt zakupu dobrej drukarki laserowej jest nieco wyższy niż atramentowej. Jednak koszty jej eksploatacji znacznie niższe. Poza tym nowoczesne drukarki, jak właśnie HP LaserJet P1109 wyposażone są w technologie oszczędzające energię oraz zużycie papieru.Wybierając drukarkę do własnego biura, czy domu, warto kierować się nie tylko ceną, ale również technologiami, łatwością obsługi i kosztami eksploatacji. Wtedy mamy pewność, że inwestycja jest rzeczywiście dobra.

Mobilna i niezawodna, enerogoszczędna i tania to główne atuty drukarki HP, drukarka napewno poradzi sobie w warunkach firmowych gdzie sporo drukowanych jest faktury czy raportów, jak i w domu gdzie drukujemy znacząco mniej i rzadziej i unikamy problemu z zachniętym atramentem

Do drukarki po zakupie dostarczony jest toner startowy, który charakteryzuje się niższą wydajnością, i możliwością, a dokładniej 700 stron przy pokryciu 5%, miej to na uwadze!
Gdy pojawi się problem z drukarką, zawsze możesz skorzystać z pomocy HP Total Care, którzy świadczą komplesowe usługi dostarczające oprogramowanie jak i zapewniają pomoc techniczną.
 

Dla osób ceniących dane techniczne, zebrane wszystkie w jednym miejscu:

- przeznaczenie: Dom-Biuro
- maks. rozdzielczość druku mono: 600*600 dpi
- maks. rozdzielczość druku pozioma mono: 600 dpi
- maks. rozdzielczość druku pionowa mono: 600 dpi
- maks. prędkość druku mono: 18 stron/min
- maks. obciążenie miesięczne: 5000 stron
- zainstalowana pamięć RAM: 2 MB
- interfejs: USB 2.0
- częstotliwość znamionowa procesora: 266 MHz
- maks. format: A4
- maks. gramatura nośników: 163 gsm
- maks. pojemność podajników: 150 kartek
- maks. pojemność tacy odbiorczej: 100 kartek
- wydruk dwustronny: ręczny
- eksploatacja: CE285A
- długość: 238 mm
- szerokość: 349 mm
- wysokość: 196 mm
- waga: 5.2 kg

Tekst napisany we współpracy z sklepem http://www.drukuj24.pl/


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło