Wywrota

Przeszczepy włosów - popraw swoje samopoczucie.

Nie sposób zaprzeczyć, że włosy to nieodzowna część  naszego wizerunku. Idealna fryzura buduje naszą pewność siebie, to również niezaprzeczalny fakt. Dawniej to głównie kobiety zwracały szczególną uwagę na swój wizerunek. Teraz jednak społeczeństwo wywiera presję zarówno na kobietach jak i  mężczyznach.  Panowie również chcą być atrakcyjni  w oczach innych.  To zupełnie naturalne. Niestety  jednak czas działa na niekorzyść dla spektakularnej fryzury.  Włosy stają  się  rzadsze, cieńsze, tworzą się zakola. Wielu z nas taka przykra kolej rzeczy spędza  sen z powiek.  Na naszą Korzyść działa fakt  iż żyjemy w czasach niezwykłego postępu technologicznego,  postęp ten poszerza  nam horyzonty, otwiera drzwi do wielu perspektyw.  Obecnie jest wiele metod, które pozwalają radzić sobie z przerzedzaniem się włosów.  Jedną z najnowocześniejszych metod jest transpiracja włosów. SkyClinic to klinika, która wykorzystuje najbardziej nowoczesną metodę dzięki, której przeszczep włosów bezproblemowy i wyjątkowo skuteczny.

 

 

Zadajesz sobie pytanie kto powinien zainteresować się przeszczepem włosów?

To proste. Jeśli braki w fryzurze są dla Ciebie kłopotliwe i krępujące, tęsknisz za gęstą grzywą z lat młodości  to  warto zainteresować  się przeszczepem  włosów.  Jest  wiele skuteczniejszych metod. Jedną z nich jest  metoda  FUE z wykorzystaniem  robota.

 

Zadajesz  sobie  pytanie  na czym polega  zabieg przeszczepu włosów ?

W pierwszym etapie skupia się na pozyskaniu mieszków włosowych ze skóry owłosionej.  Transpiracja włosów odbywa  się  w sposób bezbolesny.  W drugiej części zabiegu pobrane mieszki  włosowe wszczepiane są w okolicę biorczą. Zabieg wykonywany przez robota jest coraz częściej wykonywany i zyskuje coraz  to  większe uznanie. Warto jeszcze dodać, że wykorzystując  tą metodę  nie trzeba się obawiać szpetnej blizny. W  końcu  chodzi o poprawę wyglądu, nie jeszcze większe oszpecenie. Oczywistym  faktem jest również to, że taki  zabieg musi być wykonywany przez profesjonalistę. Ważnym aspektem jest doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt.  Szczególną uwagę należy zwrócić na kliniki, które wykorzystują metodę FUE. Jest to innowacyjna technika.  Po wykorzystaniu takiej techniki pacjent ma możliwość noszenia dowolnej fryzury, nie jedynie krótkiej.

 

Reasumując wszystko. Jeśli fryzura stała się już mało zniewalająca i masz ochotę znów zachwycić wszystkich, ale przede wszystkim siebie wspaniałą fryzurą to zapoznaj się z metodą FUE.   Umów się na konsultacje ze specjalistą w klinice SkyClinic, na której specjalista zajmie się Tobą i odpowie na szereg  wszelkich pytań.  

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca