Wywrota

X Festiwal Buddyjski „Przestrzeń Umysłu” w Krakowie

Od 9 do 22 października zapraszamy na dziesiątą już edycję naszego festiwalu „Przestrzeń Umysłu”. W programie znajdą się prezentacje multimedialne i wykłady nauczycieli Buddyzmu Diamentowej Drogi, którzy w przystępny i niepozbawiony humoru sposób opowiedzą o naukach Buddy i ich praktykowaniu tu i teraz. Wśród poruszanych tematów obok medytacji nie zabraknie też rozważań o buddyjskim rozumieniu szczęścia, pracy z przeszkadzającymi emocjami oraz partnerstwie. Wykładów będzie można posłuchać w klimatycznej kawiarni Pauza In Garden na ulicy Rajskiej 12, natomiast w Piwnicy Pod Baranami, w ramach spotkań Klubu Podróżników „Śródziemie”, coś dla amatorów ilustrowanych slajdami opowieści z buddyjskich wypraw w odległe zakątki naszego globu.
Festiwal jest również dobrą okazją do odwiedzenia krakowskiego ośrodka medytacyjnego na ulicy Stattlera 5, gdzie oprócz wykładów odbędą się także warsztaty medytacyjne.

 

Więcej informacji o festiwalu na stronie: www.krakow.buddyzm.pl/festiwal
O Fundacji Stupa House: www.fsh.pl; www.buddyzm.pl

 

Kontakt z organizatorami:
krakow@diamondway-center.org

od: 9 pazdziernika 2017
do: 22 pazdziernika 2017 - Pauza In Garden - Piwnica Pod Branami - Klub Podróżników „Śródziemie” - Buddyjski ośrodek medytacyjny w Krakowie

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca