Wywrota

Co wiemy o plag.pl?

Plagiat jest niedozwolony – to wykroczenie przeciwko prawom autorskim i przywłaszczenie sobie cudzego dzieła. Pracę magisterską można pisać na podstawie różnych źródeł – jest to nawet wskazane, jednak cytaty należy odpowiednio zaznaczać, a treść całej pracy musi być właściwie, autorsko zredagowana. By ustrzec się plagiatu, warto skorzystać z dedykowanych ku temu narzędzi.

Plag.pl

Jeśli chcesz sprawdzić dany tekst lub artykuł pod kątem jego oryginalności, skorzystaj z technologii proponowanej przez Plag.pl. Firma powstała w 2011 roku i działa w ponad 90 krajach na całym świecie. Swoją siedzibę ma w Wilnie i dostarcza inteligentne rozwiązanie, z którego korzystają tak szanowane instytucje, jak np. uniwersytety. Warto wspomnieć, że Plag.pl dysponuje wielojęzycznym narzędziem, które jest nieustannie doskonalone w międzynarodowym środowisku ekspertów. Jest to nowoczesny program, dostępny w języku polskim i działający on-line, dzięki któremu błyskawicznie sprawdzisz i poprawisz swoje błędy.

 

Jak to działa?

Każdy, przesłany do Plag.pl tekst porównywany jest z niezliczoną liczbą książek, czasopism, referatów, artykułów oraz z materiałami znajdującymi się na ponad 14 bilionach stron internetowych. By sprawdzić dany artykuł, trzeba kupić tzw. kredyty. Można je także otrzymać gratis, jeśli rozpowszechni się usługę Plag.pl np. w mediach społecznościowych typu Facebook czy Twitter.

 

 

Zalety programu:

  • Rozwiązanie jest dostępne dla każdego, również dla uczniów.

  • Teksty kontrolowane są błyskawicznie, 10- stronicowy dokument sprawdza się w trzy minuty, zaś 50-stronicowy – w 10 minut.

  • Po udowodnieniu, że jest się nauczycielem, otrzymuje się bezpłatny dostęp do systemu.

  • Po zakończeniu procesu sprawdzania zostaje wygenerowany raport z wynikami, na którym m.in. szczegółowo wypunktowane zostają podobieństwa oraz odsyłacze do źródeł.

  • Nowoczesne algorytmy Plag.pl wyszukują nie tylko bezpośrednio kopiowaną treść, ale również plagiat sparafrazowany i cytowania.

  • Treści udostępniane przez użytkowników są bezpieczne i poufne, nie trafiają do bazy danych Plag.pl.

  • Nie istnieją żadne limity w przesyłaniu dokumentów.

 

Dobre rozwiązanie

Twoja uczelnia może korzystać z własnego, uniwersyteckiego oprogramowania, jednak Plag.pl oferuje program antyplagiatowy będący obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie narzędziem tego typu na świecie. Jest to system idealny dla wszelkich placówek edukacyjnych, które mają obowiązek monitorowania spływających do nich prac pod kątem plagiatu. W przypadku dużych firm i instytucji udostępniane jest także specjalne konto, gdzie można obserwować statystyki i zarządzać dodatkowymi uprawnieniami.

 

Warto skorzystać z plag.pl, bowiem jest to obecnie najlepsze i najbardziej zaawansowane narzędzie tego typu na świecie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
mgagd
mgagd 10 lutego 2019, 20:38
bardzo nie polecam, nie sprawdza baz danych wyzszych uczelni. Praktycznie nic nie znajduje a zawsze prawie wyświetla, że niby jest tekst plagiatem. Potem trzeba zapłącić 30zł żeby się dowiedzieć, że nazwisko autora przytoczonej książki uznał za plagiat.,
jan
jan 5 lutego 2020, 14:17
bardzo polecam. świetny program
przysłano: 20 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca