Cashback gearbest

Lubisz kupować w internecie? Jednym z twoich ulubionych sklepów jest Gear Best? Cenisz ich za wysoką jakość produktów, innowacje i atrakcyjne ceny? A czy wiesz że teraz możesz kupować tam jeszcze korzystniej dla swojego portfela, zgarniając nawet 5% cashback gearbest? Dowiedz się jak to zrobić!

Cashback Gearbest

Czym jest cashback? Jest to premia wypłacana klientowi, w podziękowaniu za dokonane zakupu. Wartość cashbacku może być określona wartością pieniężną lub stanowić procent wykonanej transakcji. Swego czasu bardzo popularny był cashback za zakupy na stacjach benzynowych, a także za płacenie kartami wybranych banków. Jakie zadanie ma cashback? Przede wszystkim ma zachęcać klientów do częstszego kupowania, w zamian za co otrzymuje on zwrot pewnej kwoty swoich zakupów. Dla osób, które rzeczywiście potrzebują dużo kupować, oszczędność jest naprawdę realna i nie można jej bagatelizować. Jednym ze sklepów, który wprowadził do swojej oferty cashback jest gearbest.

Co to jest gearbest?

Jest to azjatycki odpowiednik polskiego allegro oraz konkurencja dla aliexpress. Sprzedawany tam jest bardzo duży wybór najróżniejszych produktów, z bardzo dużym naciskiem na elektronikę. Od telefonów komórkowych, poprzez laptopy, aż po podzespoły i części elektroniczne, a także najróżniejszego rodzaju kamery itp. zaletą kupowania na gearbest są atrakcyjne ceny, szybki czas realizowania zamówienia, a także pełne bezpieczeństwo każdej dokonanej transakcji. Dodając do tego liczne promocje i kody rabatowe, można w tym sklepie kupować naprawdę tanio. Teraz uzyskanie dodatkowych korzyści staje się jeszcze łatwiejsze. W jaki sposób? Oczywiście wykorzystując cashback gearbest.

Jak działa cashback gearbest?

W jaki sposób można uzyskać zwrot części pieniędzy za dokonane zakupy? Nie od samego sklepu gearbest, ale od serwisów, które z nim współpracują. Musisz znaleźć jedną z takich stron, a następnie zarejestrować się na niej. Następnie tworzysz swój profil użytkownika. Zwrot pieniędzy wypłacany jest na konto paypal, dlatego będziesz potrzebował również tam się zarejestrować. Każdy system partnerski posiada własne warunki funkcjonowania. W niektórych cashback gearbest może być wypłacony w każdym momencie, niezależnie od kwoty, zaś w innych będzie wymóg osiągnięcia określonego minimalnego progu, zazwyczaj wynoszącego kilka dolarów. Wypłaty na konto paypal są bezpłatne i czas ich realizacji jest niemal natychmiastowy. Nieco inaczej wygląda natomiast księgowanie cashbacku na koncie. Od momentu dokonania zakupu do czasu przyznania  cashback gearbest może minąć nawet kilka dni. Dlaczego? Są to kwestie techniczne, dotyczące wzajemnych powiązań pomiędzy sklepem gearbest oraz partnerami. Dodatkowo, aby uniknąć przypadków, że ktoś dokonuje transakcji, a później się z niej wycofuje i otrzymuje zwrot pieniędzy, konieczne jest wydłużenie czasu, po którym cashback gearbest zostaje zaksięgowany. Jednak tak jak wspomnieliśmy, każdy system partnerski rządzi się swoimi prawami i nie można uogólniać tego, jak będzie się zachowywać w twoim przypadku.

Co opłaca się kupować na gearbest, aby uzyskać największy cashback?

Oczywiście im więcej wydamy na zakupy gearbest, tym większy otrzymamy cashback. Obserwując najpopularniejsze kategorie w tym sklepie, zauważymy że jest to elektronika. Szukasz dla siebie nowego telefonu komórkowego? Ma to być markowy smartfon jednej z największych firm elektronicznych, czy może produkt noname, w bardzo niskiej cenie, posiadający wszystkie funkcje, którymi współczesny smartfon powinien dysponować? Bez względu na wybór, odpowiedni produkt znajdziesz na stronie gearbest. Zanim dokonasz zakupu bezpośrednio u nich, warto poświęcić nieco czasu na to, aby poszukać dla siebie taki cashback gearbest, który da ci największy zwrot. Gdzie można szukać informacji o takich promocjach?

Jak sprawdzić gdzie jest największy cashback gearbest?

Kupcy z całego świata śledzą różne źródła i wymieniają się informacjami o tym, kto aktualnie zapewnia największy cashback gearbest. Informacje na ten temat dostępne są na specjalnych forach internetowych, założonych tylko do tego celu, jak również na fejsbukowych grupach. Pamiętaj jednak o tym, że zawsze należy dokładnie weryfikować informacje i opierać się na tych najświeższych. Jest to bowiem bardzo dynamiczny rynek i warunki promocji mogą się tu zmieniać błyskawicznie. Najwięcej wiarygodnych doniesień na ten temat znajdziesz na stronach anglojęzycznych. Jeśli czytanie po angielsku sprawia ci problemy, pamiętaj że możesz się posiłkować dodatkowymi narzędziami, takimi jak tłumacze internetowe, które od razu mogą tłumaczyć całe strony.

Na koniec odpowiedź na jeszcze jedno ważne pytanie. Czy cashback gearbest jest w pełni legalny? Oczywiście że tak. Pieniądze, które w ten sposób otrzymujesz nie podlegają opodatkowaniu i zostają przekazane na twoje konto paypal. Nie musisz ich wypłacać na swoje polskie konto bankowe, tylko od razu możesz nimi płacić prosto z PayPala. Zarówno kupując na polskich, jak i zagranicznych stronach oraz sklepach internetowych.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło