Wywrota

Co oferuje wirtualne biuro?

Słyszałeś o takiej działalności, jak wirtualne biuro Warszawa Śródmieście? Chcesz się dowiedzieć jakiego rodzaju usługi oferuje ona swoim klientom? Być może jest to propozycja właśnie dla ciebie, szczególnie jeśli zamierzasz otworzyć firmę lub spółkę? Najprościej wyjaśniając, biura wirtualne ułatwiają ci założenie i prowadzenie firmy. Dzięki ich usługom, nie musisz się martwić sprawami administracyjnymi – wszystko co konieczne do prawidłowego funkcjonowania, zostanie za ciebie wykonane przez pracowników biura wirtualnego. Dokładnie opisujemy w tym artykule usługi, z których będziesz mógł skorzystać.

Wirtualne biuro Warszawa Śródmieście zapewnia Ci adres do rejestracji spółki

Aby móc założyć spółkę, będziesz musiał podać adres jej istnienia. Podając adres domowy, narażasz się na liczne problemy w przyszłości. Na przykład wtedy, jeśli dojdzie do roszczeń pod twoimi adresem, to cała nieruchomość w której mieszkasz lub jej wyposażenie, będzie mogła zostać uznana za majątek spółki i zostać zlicytowana. Na pewno nie chcesz do tego dopuścić. Rejestrując firmę pod adresem biura wirtualnego, spełniasz obowiązek prawny, nie narażając się na żadne nieprzyjemności oraz konsekwencje finansowe. Co więcej, będziesz mieć do dyspozycji naprawdę ciekawy adres, którym można się pochwalić nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Czy nie byłoby fajnie, aby twoi klienci widzieli że twoja firma mieści się w eleganckim biurowcu w biznesowej okolicy? Takie coś buduje zaufanie i poprawia wizerunek twojej firmy na tle konkurencji.

Odbiór korespondencji zwykłej i poleconej

Prowadzenie firmy lub spółki wiąże się z wysyłaniem i odbieraniem korespondencji. Czasami jest ona naprawdę liczna. Listy polecone awizowane pod twoją nieobecność i przechowywane na poczcie, mogą stanowić duży problem kiedy przyjdzie ci je odbierać. Długie kolejki, strata czasu i konieczność nawet wielokrotnego odwiedzania placówki pocztowej w miesiącu. To może zabierać czas i stwarzać liczne problemy. Tymczasem twoje wirtualne biuro Warszawa Śródmieście może robić to za ciebie, uzyskując stosowne upoważnienie. Dotyczy to zarówno odbierania korespondencji zwykłej, jak również poleconej. Będziesz mógł także zaznaczyć, jakiego rodzaju przesyłki mogą być odbierane, a jakich nie należy podejmować – np. przesyłek nadawanych przez sądy, prokuraturę lub policję.

Informacje o otrzymywaniu przesyłek drogą mailową

Jak postępuje wirtualne biuro Warszawa Śródmieście, kiedy już odbierze przesyłkę adresowaną na twoją firmę? Na pewno chciałbyś wiedzieć o tym fakcie. Niekoniecznie jednak życzysz sobie, aby o każdym nadejściu poczty informowano cię telefonicznie. Dlatego najwygodniejszym sposobem informowania o nadejściu korespondencji jest wysyłanie wiadomości e-mail. Trafiać będą one na twoją skrzynkę raz dziennie i zawierać będą podsumowanie.

Wysyłanie skanów odebranej korespondencji

Jeżeli wyrazisz stosowne upoważnienie, wirtualne biuro Warszawa Śródmieście będzie mogło przesyłać ci na pocztę e-mail skany poczty, która do ciebie przyjdzie. Pozwoli ci to natychmiast się z nią zapoznać, bez konieczności jej fizycznego odbierania. Częstotliwość wysyłania skanów również może być dokładnie taka, jakiej sobie życzysz. Co będzie się działo z oryginałami korespondencji? Ta mniej ważna trafia do śmietników. Ta istotna, która będzie miała dla ciebie znaczenie zostaje archiwizowana i będzie mogła zostać przez ciebie osobiście odebrana, przy okazji wizyty w biurze.

Numery telefonów

Wirtualne biuro Warszawa Śródmieście zapewnia twojej firmie lub spółce dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny tel. jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz udostępniać swoich prywatnych numerów telefonów komórkowych. Korzystasz zamiast tego z numeru stacjonarnego, a rozmowy są automatycznie przekierowywane na wybrany przez ciebie numer. Co więcej, przekierowanie można ustalić w taki sposób, aby w zależności od pory dnia, rozmowy były przekazywane na określone numery, których można zdefiniować nawet kilkanaście.

Dedykowany numer fax z przekierowaniem na pocztę email

Wydawać się może że wysyłanie faksów jest już przeżytkiem. Tymczasem wiele firm korzysta z tego rozwiązania. Nowoczesne systemy wykorzystywane przez wirtualne biuro Warszawa Śródmieście pozwalają odbierać faksy, ale nie w tradycyjnej, drukowanej postaci. Transmisja danych zamiast na papier, zostaje prze konwertowana do postaci elektronicznej i dokument trafia na twoją skrzynkę poczty e-mail. Dzięki temu możesz zapoznać się z faksem w każdym miejscu i czasie, bez konieczności posiadania fizycznego dostępu do urządzenia faksującego.

Dedykowany numer zagraniczny z przekierowaniem na numer krajowy

Jeśli planujesz prowadzić biznes za granicą, na pewno chcesz ułatwić swoim międzynarodowym kontrahentom kontakt z tobą. Jeśli ma to być kontakt telefoniczny, warto zadbać o to, aby był to numer wybranego kraju. Oczywiście rozmowy zostaną przekierowane następnie na numer w Polsce, tak abyś mógł bez żadnych trudności je odbierać. Jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu wizerunek firmy może bardzo zyskać.

wirtualne biuro Warszawa Śródmieście - BiuroKamienica.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca