Kalkulator leasingu samochodowego – sposób na elastyczne finansowanie

Odpowiednie dobranie warunków leasingu samochodu stanowi klucz do jego spłaty. Takie czynniki jak długość trwania leasingu, wysokość opłaty wstępnej czy koszt miesięcznych rat decydują, czy umowa leasingu będzie opłacalna, czy zostanie pomyślnie zakończona, czy też przerwana w pewnym momencie. Kalkulator leasingu samochodowego pozwoli ci zaplanować spłatę samochodu. Sprawdź!

 

Kalkulator leasingu samochodowego – i leasing staje się prosty

Audi A3 w wersji „limuzyna” to piękne auto, którego nie powstydzi się żaden przedsiębiorca. Pojazd robi wrażenie, a do tego jest nowoczesny i funkcjonalny, nie mówiąc o najwyższym poziomie rozwiązań technicznych. Jego cena w wersji podstawowej wynosi 109 400 zł brutto. Ile wyniesie rata leasingu za taki pojazd? To zależy od kilku czynników, których zmienność pozwoli ci prześledzić  kalkulator leasingu samochodowego, udostępniony online w ramach programu finansowania Audi Financial Services.

Leasing optymalny – znajdź swój własny!

Leasing optymalny dla każdego może oznaczać coś innego. Przyjmijmy więc, że to taki leasing, w którym miesięczna rata netto stanowi równowartość 1 proc. wartości pojazdu brutto. Aby uzyskać taki efekt, należy skorzystać z leasingu Audi Perfect Lease, ustawiając w kalkulatorze leasingu samochodowego następujące parametry:

  • długość okresu leasingowania – 36 miesięcy, czyli 3 lata,
  • opłatę wstępną zredukowaną do zera,
  • roczny limit kilometrów – 30 tys.

Wtedy miesięczna rata leasingowa wyniesie netto 1 094 zł. Jeśli ktoś zechce to sprawdzić, wystarczy, że odwiedzi stronę internetową www.audifs.pl i na kalkulatorze leasingu samochodowego Audi Perfect Lease ustawi powyżej podane wartości.

Najniższe raty, a może najniższa opłata wstępna?

Dzięki kalkulatorowi leasingu samochodowego Audi Perfect Lease można także poszukać takich ustawień, które w efekcie dadzą najlepsze parametry dla danego przedsiębiorcy. W przypadku Audi Perfect Lease ustawienia można zmieniać następująco:

  • okres leasingowania: 24 lub 36 miesięcy,
  • opłata wstępna od 0 proc. do 30 proc.,
  • limit kilometrów od 15 tys. do 30 tys.

Limit kilometrów zależny od długości leasingu

Każdy dociekliwy internauta zauważy także, że na kalkulatorze leasingowym wskazany zakres rocznego limitu kilometrów zależny jest od długości leasingu. Im leasing dłuższy, tym mniejszy roczny limit. Z tego powodu, jeśli ktoś zamierza dużo jeździć swoim Audi, powinien przemyśleć zdecydowanie się na krótszy leasing.


przysłano: 18 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło