Wywrota

serwis apple - wymiana szybki iphone

Ogromny wybór serwis naprawiających sprzęt apple nie każdemu pomaga. Serwisów, które są godne zaufania można szukać ze świecą. Często słyszymy, że autoryzowane serwisy oszukują klientów lub po prostu nie są w stanie naprawić uszkodzonego urządzenia. Dlatego warto zacząć szukać dobrego serwisu na własną rękę, porównywać obsługę i znaleźć idealne miejsce do serwisowania swojego sprzętu apple.

Telefony Apple iPhone uchodzą za jedne z najlepszych jakościowo w swojej branży, zaawansowana technologia i minimalistyczny design wyróżnia się na tel konkurencji. Nie spotkaliśmy jeszcze telefonu, którego premiera wzbudzałaby większe emocje, niż wejście na rynek każdego kolejnego iPhone’a. Miłośnicy dotykowych smartfonów  Apple wyczekują nowości każdego roku, a Ci patrzący bardziej krytycznie, zastanawiają się, jakie usterki w nowym modelu będą zdarzały się najczęściej, jakie podzespoły będą najdroższe i jaki jest najsłabszy punkt każdego nowego modelu. Rzeczywiście, iPhone’y, mimo że posiadają mnóstwo zalet, nie są w zupełności pozbawione wad. 

Zbita szybka iPhone

Uszkodzony wyświetlacz i zbity ekran to zdecydowanie najpopularniejsze usterki mechaniczne, z jakimi właściciele iPhone’ów trafiają do serwisów Apple. Wyświetlacze nie pękają same z siebie, zazwyczaj wynika to z upadku z wysokości na twarde podłoże lub ze zgniecenia np w kieszeni. Trzeba jednak przyznać, że wyświetlacze w telefonach Apple Iphone nie pękają częściej niż w innych telefonach, a najczęściej uszkodzenie szybki wynika z nieostrożności użytkownika. Świetnym zabezpieczeniem chociażby przed zarysowaniami jest szkło hartowane które można tanio nałożyć w serwisie. Wymiana szybki iPhone, w zależności od modelu, to koszt od 150 do do nawet 1100 złotych. 

Zalany sprzęt Apple

Zalanie iPhone’a to usterka równie częsta, co niebezpieczna. Ryzyko poważnych uszkodzeń jest szczególnie duże, jeśli telefon został zalany nie zwykłą wodą, a sokiem, piwem, colą lub wodą morską. W przypadku płynów innych niż „kranówka”, należy przepłukać go zwykłą wodą, a następnie jak najszybciej odwiedzić serwis Apple iPhone. Warszawa nie jest już jedynym miejscem, gdzie działają takie firmy, a telefon od Apple naprawimy dziś nawet w niewielkich miejscowościach. Szybkość reakcji jest naprawdę ważna, bo iPhone, który szybko trafi w ręce specjalistów ma duże szanse na to, że będzie działał tak, jak przed zalaniem. W serwisach zwykle udaje się uratować średnio trzy na cztery telefony. Telefony często są zalewane napojami podczas spotkań towarzyskich, słoną wodą morską podczas wakacji nad morzem lub po prostu deszczówką. 

Zużyty przycisk HOME

Odejście od telefonów z klawiaturą nie do końca rozwiązało problem zużywających się przycisków. Jest jednym z najszybciej zużywających się podzespołów iPhone’a. W wyniku częstego duszenia, przycisk HOME zaczyna działać opornie, by po jakimś czasie w ogóle przestać reagować. W takiej sytuacji najgorszym pomysłem będą na pewno próby samodzielnej naprawy – zwłaszcza przez użycie środków czyszczących. Tymczasem jedynym skutecznym sposobem na naprawę iPhone’a jest w takiej sytuacji wymiana przycisku na nowy, przeprowadzona oczywiście przez zaufanego serwisanta.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca