Wywrota

5 Typów dziewczyn które znajdziesz na Tinderze

Kiedy jesteś już singlem od dłuższego czasu i dochodzisz do wniosku, że pora zmienić coś w swoim życiu, być może wpadniesz na pomysł, by założyć konto na popularnej platformie randkowej, jaką jest Tinder.

Jest to pomysł dobry, jednakże należy się liczyć z tym, że znalezienie idealnej kobiety może chwilę zająć. Zwłaszcza, że wybór jest ogromny, ale nie z każdą dziewczyną jest możliwy sukces. Jak się bowiem okazuje, możemy wyróżnić aż 5 typów kobiet na Tinderze. Przeglad powstał na podstawie serwisu https://jakpodrywacnatinderze.pl/

1. Niedostępna

 

Typ kobiety, która zgrywa niedostępną. Robi to, by zdobywać uwagę zainteresowanych nią mężczyzn i poprawić swoją samoocenę. Nie odpisuje na wiadomości, nie lajkuje zdjęć i nie nawiązuje relacji. Raczej nie nawiążesz z nią kontaktu, gdyż to nie jest jej celem. Woli zdobywać atencję mężczyzn, poprawiając swoją ocenę we własnym mniemaniu.

 

2. Podejrzliwa

 

Wszędzie widzi podstęp i rzadko ufa swojemu rozmówcy. Oznacza to, że dostrzega rzeczy, których nie ma. Będzie sprawdzać czy masz dziewczynę /żonę oraz zakładać od razu, że chcesz jej coś zrobić, w jakiś sposób skrzywdzić i na pewno ją oszukasz, kiedy pozwoli sobie na nawiązanie bliższej relacji z Tobą. Możesz zainwestować sporo czasu w zbudowanie więzi, z której nic nie wyniknie, ponieważ nie potrafi Ci zaufać. A nie da się zbudować żadnego związku bez zaufania.

 

3. Zraniona

 

Kobieta, która właśnie zakończyła bardzo długi i często intensywny związek. W teorii szuka kogoś nowego, kto nią owładnie i zdobędzie jej serce, jednakże za każdym razem kiedy poznaje nowego mężczyznę, nie potrafi powstrzymać się przed porównywaniem każdego poznanego mężczyznę do swojego ex, zestawiając cechy wyglądu, charakteru i wiele innych. Ponadto ciągle przeżywa rozstanie, przypominając sobie o tym w różnych momentach i popadając z tego powodu w melancholię. Nie zaznacz z nią zbyt wielu wesołych momentów, zwłaszcza, kiedy wpadnie w ponury nastrój. Chcesz ciągle żyć z jej byłym ? Myślę że nie.

 

4. Mistrzyni photoshopa

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się dziewczyną idealną - jest bardzo ładna, choć bardzo pozytywnie reaguje na Twoje działania. Dość prosto dochodzi sytuacji w której umawiacie się na spotkanie i… jej nie poznajesz. Na spotkaniu wygląda zupełnie inaczej i nie jesteś w stanie dostrzec dziewczyny ze zdjęcia. Wiesz już dlaczego? Jej zdjęcia przed umieszczeniem zostały profesjonalnie obrobione tak, by wyciągnąć cechy, których ta dziewczyna nie posiada. Możesz się dość mocno rozczarować.

 

5. Normalna dziewczyna

Jest to kobieta, która zamieszcza swoje zdjęcia takie, jakie są w rzeczywistości. Zakłada konto na Tinderze po to, by znaleźć swoją bratnią duszę, wobec czego chce się pokazać z jak najlepszej strony, równocześnie starając się wyglądać naturalnie, by nie zrazić do siebie potencjalnego partnera. Jest to właśnie taka dziewczyna, jakiej szukasz. Powiąż się z nią i umów, gdyż jest to zdecydowanie relacja warta uwagi, w którą warto zainwestować swój czas, gdyż może się z tego urodzić coś ciekawego i potencjalnie długotrwałego.

Jak widać z powyższego przeglądu, znalezienie idealnej kobiety może być nieco problematyczne, ale warto postarać się o to, by odsiać typy z którymi nie nawiążemy wartościowej relacji, by odnaleźć związek idealny i nawiązać długotrwałą i wartościową relację.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 lipca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca