Czy pożyczki na dowód istnieją?

Niespodziewany wydatek w postaci konieczności wizyty w warsztacie samochodowym czy wymiany pralki? Jeżeli nie masz czasu prosić pracodawcę o zaświadczenie o zarobkach, skorzystaj z pożyczki na dowód – one naprawdę istnieją.

Szybka pożyczka przez internet

W udzielaniu szybkich pożyczek wyspecjalizowały się firmy pożyczkowe. Od kilku lat systematycznie przybywa ich na rynku, dzięki czemu oferta jest bardzo zróżnicowana i atrakcyjna z punktu widzenia potencjalnych klientów.

Aby otrzymać pożyczkę krótkoterminową, klient nie potrzebuje zaświadczenia o zarobkach – formalności są ograniczone do minimum, a firma pożyczkowa wymaga jedynie:

  • podania danych z dowodu osobistego (dane osobowe, adres zamieszkania, PESEL),
  • zweryfikowania podanych we wniosku o pożyczkę danych – najczęściej odbywa się to poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza,
  • określenia wysokości miesięcznych dochodów, przy czym niektóre firmy wymagają także podania źródła dochodów.

W praktyce pożyczki na dowód istnieją. Większość firm pożyczkowych zapewnia na swoich firmowych stronach, że wniosek rozpatrzy w ciągu 15 minut. Klient otrzymuje zatem decyzję bez zbędnej zwłoki.

Pożyczka na dowód a czas rozpatrzenia wniosku

Gdy pieniądze są pilnie potrzebne, liczy się czas. Firmy pożyczkowe doskonale o tym więcej, dlatego większość oferuje szybkie rozpatrzenie wniosku. Problemem może okazać się jednak weekend – niektóre firmy pożyczkowe pracują jedynie od poniedziałku do piątku. Jeżeli chcesz otrzymać decyzję w weekend, złóż wniosek o pożyczkę do firmy, która pracuje także w weekendy.

Informacji o pracy godzin poszczególnych firm pożyczkowych nie musisz szukać na ich firmowych stronach – możesz zajrzeć do zestawienia, które znajduje się na stronie https://www.money24.pl. Dowiedz się z niego, które firmy pracują w weekendy i o jaką maksymalnie kwotę możesz się ubiegać.

Jak szybko pieniądze trafią na Twoje konto?

Wnioski o pożyczkę na dowód są szybko rozpatrywane, ale pamiętać trzeba również o kwestii udostępnienia środków klientowi. Jak się okazuje, firmy pożyczkowe różnią się również pod tym względem.

Każda firma pożyczkowa, która działa na polskim rynku, korzysta z oferty banków w zakresie rachunków bankowych. Większość firm ma konta w co najmniej kilku bankach, aby móc klientom szybko udostępniać przyznane kwoty. Jeżeli chcesz otrzymać pieniądze w kilka minut, zwróć uwagę na to, czy pożyczkodawca ma rachunek w tym samym banku, z usług którego Ty korzystasz. Przelewy wewnątrz tego samego banku są księgowane w ciągu kilku minut – nie będziesz musiał czekać np. dnia, aby otrzymać pieniądze.

Pożyczka na dowód? Wybierz mądrze!

Nawet wówczas, gdy pieniądze są potrzebne od ręki, warto wykazać się ostrożnością i dokładnie sprawdzić ofertę pożyczkodawcy. Nie kieruj się reklamami, ale sprawdź zapisy, które znalazły się w umowie. Dokładnie przeanalizuj oferty pod względem kosztów. Wiele firm pożyczkowych proponuje nowym klientom pożyczkę z RRSO wynoszącym 0 proc. (tzw. darmowe pożyczki). Może masz szansę na taką pożyczkę?

Pożyczka na dowód to świetne rozwiązanie w kryzysowej sytuacji. Pamiętaj jednak o swoim bezpieczeństwie. Od tego, czy sprawdzisz pożyczkodawcę i porównasz dostępne oferty zależy, czy będziesz zadowolony z produktu, z którego skorzystałeś. Decyzja o pożyczce nie powinna być podjęta pod wpływem emocji, ale po gruntowym zapoznaniu się z dostępnymi ofertami.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 23 stycznia 2019, 09:32
Cześć, moi ludzie, czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków i założenie firmy? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Globel provsion i chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co jest zgodne z prawdą i prawdą, po prostu zrób to, co o co prosiłeś, w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedź na swój problem finansowy, a zobaczysz, że jedyną osobą, której możemy zaufać, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc skontaktuj się z nim dzisiaj, aby otrzymać ten e-mail poniżej: {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi
rss
przysłano: 10 sierpnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło