Wywrota

Pożyczki bez BIK – zalety

Posiadasz zobowiązania finansowe, z których ciężko jest Ci się wywiązać? Nie masz wystarczająco środków pieniężnych na to, żeby uregulować swoje długi? Nic straconego! Nawet dla osób już zadłużonych solidne instytucje finansowe działające na zasadach tak zwanych parabanków dysponują zastrzykiem świeżej gotówki, przez co rozumie się szybkie pożyczki bez BIK.

Sprawnie

Plusem zaciągania kredytów bez formalności jest przede wszystkim oszczędność czasu. Nie trzeba marnotrawić całych tygodni na oczekiwanie, czy konkretna placówka, do jakiej się zgłosiliśmy z prośbą o wsparcie udzieli nam pomocy pieniężnej. W zasadzie na formę pożyczki jak te opisane w serwisie Zadluzenia.com może liczyć praktycznie każdy, bez wyjątku. Jedyne, co jest wymagane to wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego na podstawie jakiego konsultant z określonej firmy finansowej zgłosi się do wnioskującego.

 

Pewnie

Niestety, ci którzy decydują się na uzyskanie kredytu w klasycznym banku powinni liczyć się z faktem, że niestety decyzja instytucji będzie uzależniona od ich historii w BIK, czyli Biura Informacji Kredytowej, które gromadzi wiadomości na temat historii kredytowej mieszkańców naszego kraju. Większość standardowych banków prowadzi współpracę ze wspomnianą bazą, czepiąc z niej wiadomości dotyczące pożyczkobiorców. Na podobnych zasadach działa też inna zbliżona instytucja, to jest KRD. Po co tego rodzaju informacje placówkom bankowym? Jest to dla nich szansa na realne ocenienie ryzyka związanego z przekazaniem danej kwoty pieniężnej wnioskującemu, a zatem z perspektywy starającego się o kredyt przeciętnego Kowalskiego, brak terminowego spłacania obecnych zobowiązań jest równoznaczny z możliwością spotkania się z odmową przy kolejnej pożyczce. Zupełnie inaczej jest z kolei przy kredytach, o jakich mowa w serwisie Zadluzenia.com. Skoro parabanki zupełnie nie interesują się historią klienta w BIK czy KRD, prawdopodobnie nawet gdy jest on w chwilowych tarapatach finansowych, okazując się niewypłacalnym dla tradycyjnego banku, przekażą mu określoną kwotę.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
byto
byto 4 marca 2020, 16:51
pożyczki bez bik to inaczej oferty dla osób zadłużonych www.netpozyczka24.pl/pozyczki-dla-zadluzonych/ które nie mogą uzyskać kredytu z przyczyn finansowych.
przysłano: 19 listopada 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca