Wywrota

Czarter Jachtów w Chorwacji

Żeglowanie po wodach Adriatyku to niezapomniana przygoda, zarówno dla amatorów, jak i zaprawionych pasjonatów. Niezależnie od tego, czy ma się uprawnienia do sterowana jachtem, czy płynie się ze skiperem, rejs zawsze smakuje wybornie.

Chorwacja – kraj 1000 wysp

W Chorwacji jest 1185 wysp, a z tego 45 zamieszkałych. Oprócz takich atrakcji pełno tu uroczych zatoczek, zabytków z czasów rzymskich i średniowiecznych oraz znakomita kuchnia. Panierowane kalmary, sałatka z ośmiornicy czy dorada z grilla to miejscowe przysmaki, które stanowią rozkoszną ucztę dla podniebienia. Nie można nie wspomnieć o delikatnym klimacie, słonecznych, ciepłych dniach i temperaturze wody osiągającej ok. 25 stopni. Liczne złote plaże, gorący piasek i bajkowe widoki, od których nie można oderwać wzroku. Tutaj miło się odpoczywa, zarówno leżąc na plaży, jak i uprawiając różnego rodzaju sporty wodne.

Czarter jachtów – wypłyń w niezapomniany rejs!

Białe żagle na błękitnych wodach Adriatyku to widok dobrze znany mieszkańcom Chorwacji, jak i turystom. Warunki do żeglowania są bardzo dobre, dlatego wiele osób przyjeżdża tu przynajmniej raz w roku, aby wyruszyć w niezapomniany rejs. Niektórzy szukają ekstremalnych przeżyć, a drudzy marzą o słodkim chilloucie na jachcie w otoczeniu krystalicznych ciepłych wód Adriatyku. Niezależnie kto i czego szuka, zawsze znajdzie lukratywną ofertę po okazyjnej cenie. Wystarczy wejść na jedną ze stron grupy pasjonatów, zajmujących się czarterem jachtów np. GlobeSailor https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-chorwacja-d265.html, aby zobaczyć, jak zróżnicowaną ofertą dysponują. Są to profesjonaliści, którzy z dużym zaangażowaniem pomagają każdemu, kto się do nich zgłosi z zamiarem wynajęcia jachtu. Wybierają tylko i wyłącznie poważne firmy czarterowe o wysokim standardzie świadczonych usług, aby klienci dostali zawsze najlepszą z możliwych ofert. Zawsze jest ona dopasowana do możliwości finansowych i potrzeb wynajmującego.

Na jachcie jak w domu

Firmy czarterowe dbają o to, aby na jachcie czuć się w pełni komfortowo. Łódź jest zawsze idealnie wysprzątana, w pełni wyposażona i uzupełniona w sprzęt dodatkowy, zależnie od zgłoszonego zapotrzebowania. Nie brakuje na pewno kuchennej zastawy, instalacji gazowej niezbędnej do przygotowywania posiłków, toalety i kabiny prysznicowej, lodówki, stołu, kuchenki i ciepłej wody Często można liczyć na klimatyzację czy media. Chyba w żadnym innym kraju dba się tak bardzo o wyposażenie jachtu tak jak w Chorwacji.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 21 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca