Wywrota

Mazowieckie Centrum Tłumaczeń – specjaliści od językowych zadań specjalnych

Średniowieczny filozof angielski Roger Bacon powiedział: Znajomość języków jest bramą do wiedzy. Minęło ponad siedemset lat od śmierci wybitnego uczonego, a znaczenie języków nadal pozostaje równie istotne. Pozwalają nam one poznawać odmienne kultury, rozwijać horyzonty i wiedzę oraz pomagają komunikować się z ludźmi z całego świata.

Niekiedy jednak nawet najlepsze chęci nie wystarczają, żeby samodzielnie poradzić sobie z zawiłościami konkretnego języka. Czytamy dokument lub stajemy twarzą w twarz z człowiekiem, w pracy lub życiu prywatnym, i nie potrafimy zrozumieć ani jednego słowa. Co wówczas można zrobić? W takiej sytuacji, jak w każdej innej dziedzinie, warto oddać się w pewne ręce fachowców, wyposażonych w wiedzę i doświadczenie. Można ich znaleźć w Mazowieckim Centrum Tłumaczeń.
 

Poznaj dobrego specjalistę – kilka słów o Mazowieckim Centrum TłumaczeńW każdej dziedzinie życia szukamy specjalistów o bogatej wiedzy i doświadczeniu w konkretnym zawodzie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zlecane przez nas zadanie będzie wykonane kompetentnie i na najwyższym możliwym poziomie.

Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to miejsce niezwykłe na językowej mapie Polski, działające już od wielu lat, zbierając bogate doświadczenie na polu pracy z przeróżnymi tekstami. Mówi się, że co dwie głowy, to nie jedna. Centrum współpracuje z ponad 1000 profesjonalnych tłumaczy z Polski i zagranicy, dla których praca ze słowem to prawdziwa przygoda. Efekt? Każdy dokument jest przetłumaczony poprawnie pod każdym względem, z zachowaniem stylu i charakteru tekstu oryginalnego oraz z dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal.
 

Tekst pisany i mówiony – oferta MCTSłowo może przybierać najróżniejsze formy. MCT zajmuje się jego wszystkimi odsłonami. Profesjonaliści Centrum potrafią przetłumaczyć dokumenty pisemne (zwykłe i przysięgłe), dotyczące ponad 500 różnych dziedzin i specjalizacji. Mogą to być standardowe teksty, pisma urzędowe, patenty czy dokumentacja techniczna.

Słowo pisane to jednak nie wszystko. Niekiedy potrzebne jest wsparcie w trakcie egzaminów ustnych, ważnych rozmów biznesowych lub towarzyskich, na sympozjach lub szkoleniach. W takich sytuacjach Centrum oferuje szereg możliwości tłumaczeń symultanicznych, konsekutywnych oraz konferencyjnych. Dzięki temu każdy zachowa głos i będzie mógł aktywnie uczestniczyć w konwersacji, bez względu na okoliczności.
 

Świat online a rzeczywistość językówŻyjemy w świecie mocno wirtualnym. Sporą część codziennych czynności wykonujemy przez Internet, ponieważ pozwala to zaoszczędzić cenny czas i niekiedy pieniądze.

Mazowieckie Centrum Tłumaczeń w znaczny sposób ułatwia swoim klientom korzystanie z ich usług, wprowadzając choćby możliwość przesłania tekstu do tłumaczenia przez praktyczny i intuicyjny system. Nowością na polskim rynku jest również możliwość skorzystania z dostępnego na stronie sklepu z tłumaczeniami standardowych dokumentów (certyfikatów, dokumentów samochodu itp.).

Chcesz jeszcze bardziej oszczędzić czas? Proste pisma, napisane w jednym języku, w objętości mniejszej niż 50 stron można wygodnie wycenić online. W przypadku wycen treści w kilku językach, o większej objętości lub innych niestandardowych parametrach pomoże obsługa klienta, która zawsze znajdzie najskuteczniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie.

Zdając sobie sprawę z tempa współczesnego życia i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów, specjaliści z MCT udostępniają wszystkie przetłumaczone dokumenty online, co w znaczący sposób ułatwia oraz skraca czas potrzebny na realizację usługi. Dzięki temu z ich tłumaczeń mogą korzystać ludzie z całej Polski, bez ograniczeń w kwestii miejsca zamieszkania.
 

Profesjonalizm i bogata oferta – czym wyróżnia się MCT?Parafrazując klasyka: tłumaczyć ponoć każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej. Dlaczego zatem warto skorzystać z usług Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń?

W każdej pracy liczy się doświadczenie. Również w przypadku tekstu. Osoby współpracujące z MCT o wielojęzycznych słowach wiedzą wszystko. A to gwarancja najwyższej jakości tekstów. Obecnie firma oferuje tłumaczenia w ponad 100 językach europejskich i pozaeuropejskimi. Dzięki temu cały świat jest na wyciągnięcie ręki.

Dodatkowo, rozbudowany, własny system pracy i obiegu dokumentów sprawia, że poszczególne zlecenia są realizowane szybko i sprawnie. O najwyższym poziomie jakości usług MCT może również świadczyć fakt, że Centrum posiada certyfikację ISO 9001:2015.

Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie, cenie odpowiadającej jakości otrzymanych tłumaczeń oraz szybkiej i wygodnej realizacji, to Mazowieckie Centrum Tłumaczeń - https://mct-tlumaczenia.pl jest w stanie pomóc Ci z każdym tekstem. Zgodzisz się, żeby Twoimi słowami zajęli się prawdziwi specjaliści?


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 24 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca