Wywrota

Rozszerz działalność swojego sklepu internetowego o rynki zagraniczne

Każdego dnia niezliczona ilość ludzi wysyła paczki, bądź też je odbiera. Zakupy internetowe stają się coraz bardziej niezbędne i z ich usług korzysta coraz więcej osób. Wymagania są coraz wyższe, a czas oczekiwania niestety się wydłuża. W efekcie tworzą się zastoje w płynności kurierskiej, a przesyłki potrzebują coraz więcej czasu, aby dotrzeć do określonego celu. Niejednokrotnie zdarza się, iż nie dochodzą na czas. Polskie przedsiębiorstwa rozwijają się i praktycznie każde z nich nadaje paczki codziennie i to w coraz większej ilości.

 

Odpowiedź na potrzeby rynku e-commerce

Właśnie dlatego powstała prężnie rozwijająca się firma CzechLogistic z główną siedzibą w Polsce od 2014 roku. Obecnie posiada ona, aż pięć międzynarodowych magazynów. Atrakcyjność firmy jest niezmiernie wysoka, gdyż może się ona stać fundamentem do zbudowania silnej marki e-commerce. Głównym jej celem jest jak najszybsze dostarczenie paczek klientów. Czas dostawy szacuje się na około 48 godzin i jest to wynik mocno konkurencyjny względem innych firm. Należy dodać, iż każda paczka jest ubezpieczona, bez dodatkowych kosztów obciążających klienta. Główną specjalizacją jest zasięg rynku czeskiego oraz słowackiego. Istotne jest również to, że paczki wysłane za pobraniem mogą być rozliczane zarówno w polskich złotówkach, jak i w rumuńskich lejach. Warto wspomnieć, że CzechLogistic zajmuje się obsługą przesyłek kurierskich do Rumunii. Wysyłka do Rumunii już nie będzie problematyczna. Co więcej, zaskoczy swoją płynnością w dostawie. Wysyłka do Rumunii również odbywa się na tych samych zasadach. CzechLogistic obsługuje także bezproblemowo paczki zwrotne od klientów. Do wszystkich paczek zwrotnych istnieje dostęp online. Darmowo są one kierowane do polskiego magazynu. Następnie możliwe jest zlecenie odesłania do siedziby kontrahenta.

czechlogistic.jpg

Firma jest niezwykle przychylna dla klientów i stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest priorytetowe i za wszelką cenę dążymy do tego, aby zawsze ono występowało. Oferujemy najniższe ceny, jednocześnie nie obniżając jakości świadczonych usług. Wszelkie informacje dotyczące paczek i systemów ich monitorowania, są podawane na bieżąco i mogą być w zasięgu ręki.

 

A co jeśli zagraniczny klient zechce się skontaktować? CzechLogistic prowadzi tak zwany dział Contact Center. Na tym stanowisku pracują osoby narodowości czeskiej. Znają one biegle język polski i są w naszej firmie tłumaczami. Za niewielką opłatą ChechLogistic może obsługiwać Twoje zagraniczne telefony oraz wiadomości na skrzynce e-mail. Jakość jest naszą główną wizytówką. W przeciągu całego miesiąca możesz wysyłać paczek ile tylko potrzebujesz. Zapłacić można na koniec miesiąca przy jednej fakturze VAT z terminem dwu tygodniowym na uregulowanie należności.

 

Poza kompetentną dostawą paczek w szybkim terminie oraz obsługą zwrotów i wszelkich płatności, firma oferuje wsparcie marketingowe na lokalnym rynku. CzechLogistic wciąż powiększa swoje możliwości oraz chętnie rozważa wszelakiego rodzaju propozycje z zewnątrz. Firma podąża za duchem czasu i posiada gotowe integracje API z popularnymi platformami sklepowymi. Polskie przedsiębiorstwa domagają się poszerzenia horyzontów sprzedażowych. Chętnie pomagamy wspólnie dotrzeć do wyznaczonego celu. Dlatego też znajdujemy się w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. Wciąż swoją konkurencyjność staramy się rozwijać. Potrzebujesz wsparcia w korespondencji oraz szybkich dostaw do klientów? Jednocześnie liczysz na wysokie standardy i sumienność? Odpowiedź jest prosta - CzechLogistic. Przekonaj się sam!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 13 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca