Wywrota

Uwiecznij wspomnienia - wklejane albumy fotograficzne

Ważne wydarzenia, uroczystości rodzinne, podróże - to momenty, do których chętnie wracamy pamięcią, a wspomnienia dzielimy z najbliższymi nam osobami. Album ze zdjęciami to najprostszy i zarazem najlepszy sposób na uwiecznienie i skatalogowanie wspomnień z pięknych chwil w naszym życiu. Wklejane albumy fotograficzne sprawiają, że oglądanie zdjęć i wspominanie chwil, w których zostały zrobione jest jeszcze przyjemniejsze.

Możliwość niepowtarzalnego zaaranżowania każdej strony

Niewątpliwą zaletą wklejanych albumów na zdjęcia jest ich niepowtarzalność. Umiejscowienie zdjęć na kartach albumu nie jest wymuszone, tak jak w albumach kieszeniowych, a ich układ można zorganizować w dowolny sposób. Każdej ze stron można nadać inny wygląd, wklejając zdjęcia różnych rozmiarów, bądź też cały album zaaranżować w jednym stylu. Sposób skomponowania zdjęć w tego typu albumie zależy więc wyłącznie od naszej kreatywności! Już samo układania zdjęć i wklejanie ich do albumu stanowi świetną rozrywkę, a własnoręcznie skomponowany album to cenna pamiątka, do której wraca się przez wiele lat. Dodatkowo każda strona albumu może zostać dowolnie udekorowana i opatrzona podpisem zawierającym datę, opis miejsca, sytuacji, czy też okolicznościowym cytatem. Do wyboru dostępne są albumy o różnej objętości - od 60 do 100 stron, można zatem dobrać album pasujący do okazji pod względem ilości zdjęć, jakie chcemy w nim umieścić.

th-14965663072-1000x665.jpg

Duży wybór - każde ważne wydarzenie można umieścić w innym albumie

Szeroki wybór rodzajów i kolorów wklejanych albumów fotograficznych pozwala na idealne dopasowanie albumu do jego zawartości. Dziecięce albumy w przyjemnej pastelowej kolorystyce z wesołymi motywami są odpowiednie do zdjęć z pierwszych lat życia naszego dziecka. Efektowne albumy ślubne, dostępne z białymi lub czarnymi kartami, pozwolą na upamiętnienie wyjątkowego klimatu tego uroczystego dnia. Album wklejany może być też świetnym pomysłem na prezent, np. z okazji 18 urodzin. Zdjęcia z różnych wyjątkowych wydarzeń w naszym życiu mogą zostać umieszczone również w gustownym albumie wykonanym z ekoskóry. Skórzane albumy wklejane to ekskluzywne rozwiązanie, które świetnie prezentuje się na półce i będzie ozdobą każdej domowej biblioteczki. Albumy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej z ozdobnymi przeszyciami. Na pamiątkę z podróży świetnie nadaje się kolekcja kolorowych albumów Ciao Italia. W okienku znajdującym się na środku okładki można umieścić zdjęcie przewodnie całego albumu.

th-13973713429-1316x1040.jpg

Staranne wykonanie z materiałów najwyższej jakości

Klasyczne albumy wklejane wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniającej trwałość na długie lata. W albumach znajdują się przekładki z bezkwasowego pergaminu, oddzielające karty od siebie. Zapobiegają one sklejaniu się zdjęć i chronią fotografie przed zniszczeniem. Na szczególną uwagę zasługują albumy z kolekcji Turnowsky. Jest to prestiżowa kolekcja zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Okładki tych albumów ozdobione zostały drobnymi, mieniący się elementami, co daje świetny efekt wizualny.

th-14965663675-1000x666.jpg

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 10 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca