Wywrota

10 patentów na udaną randkę

Zakochałeś się? Na słowo ‘randka’ reagujesz szybszym bicie serca? Zastanawiasz, kiedy znów zobaczysz ukochanego/ukochaną? Oto patenty na udane i niezapomniane spotkanie.

Zakochałeś się? Na słowo ‘randka’ reagujesz szybszym bicie serca? Zastanawiasz, kiedy znów zobaczysz ukochanego/ukochaną? Oto patenty na udane i niezapomniane spotkanie.

Przepis na udaną randkę - czy istnieje?

Nie ma jednego przepisu na to, aby każde spotkanie kończyło się happy-endem. Każda relacja jest inna i ważne, by w taki sposób również ją traktować. Pierwsza randka to spotkanie, do którego wracamy myślami, zastanawiamy się, co można było zrobić lepiej. To także moment, od którego często zaczyna się głębsza i poważniejsza relacja dwojga ludzi.

Patenty na udaną randkę

Po pierwsze – rozmowa. To właśnie w ten sposób możecie się lepiej poznać i poszerzać waszą relację. Nie bądźcie skrępowani - stres nie pomoże wam się porozumieć. Zastanawiałeś się, jakich tematów lepiej nie poruszać na pierwszej randce? Na filozoficzne i związane z ideologią życia tematy z pewnością przyjdzie jeszcze czas. Najpierw zbudujcie grunt, na którym można będzie budować. Na pierwszym spotkaniu, nie warto rozmawiać o polityce, wspominać byłego partnera i relację z nim związaną. To skutecznie odstraszy rozmówcę. Nie mów też nadmiernie o pracy i nie opowiadaj branżowych żartów - chyba nie chcesz wyjść na pracoholika?

Udana randka to często początek udane związku. Warto więc zadbać o to, by pierwsze spotkanie przebiegło pomyślnie.

Wybierz odpowiednie ubranie, zarezerwuj stolik i pamiętaj o pozytywnym nastawieniu! Przed randką często jesteśmy zestresowani, zdenerwowani, nasza wiara w siebie spada i dodatkowo – towarzyszą nam obawy. Najlepiej iść na spotkanie z pozytywnie ułożonym scenariuszem. Prawdopodobieństwo, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i spotkanie się uda jest wówczas wyższe.

Jeżeli obawiasz się, że nie będziecie mieli o czym rozmawiać, przygotuj awaryjne tematy. Warto mieć je w zapasie. W ten sposób unikniecie niezręcznej ciszy i łatwiej przypadniecie sobie do gustu.

Uśmiechnij się! Uśmiech wiele o tobie mówi. To sygnał dla innych, że jesteś osobą otwartą i pewną siebie.

Nie udawaj osoby, którą nie jesteś. Każdy chce pokazać się od najlepszej strony, jednak szczera rozmowa t klucz do sukcesu. Bądź sobą i rozmawiaj szczerze z drugą osobą. To najlepszy przepis na udane spotkanie.

Przygotuj odpowiednio swoje mieszkanie. Nie oszukujmy się - wiemy dokładnie, jak wyobrażacie sobie zakończenie tego spotkania. Świece, kwiaty, olejki eteryczne i oczywiście porządek! Możesz także zaopatrzyć się w niezbędne gadżety, by końcówka spotkania była niezwykle przyjemna. Odwiedź w tym celu sex shop online. Znajdziesz tam wszystko to, co pozwoli ubarwić nieco waszą randkę. Wibrator dla par czy inne akcesoria? Może warto wypróbować nowe rzeczy?


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 30 kwietnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca