Wywrota

Poznaj 5 korzyści dla Twojej firmy, jakie gwarantuje Kurierovo.pl

Platforma logistyczna kurierovo.pl jest coraz chętniej wybierana przez przedsiębiorców, którzy na co dzień korzystają z usług firm kurierskich. Jeżeli prowadzisz firmę i zależy Ci na sprawnym, szybkim i tanim wysyłaniu przesyłek kurierskich, to koniecznie sprawdź możliwości kurierovo.pl. Przedstawiamy Ci 5 głównych powodów, dla których warto skorzystać z platformy logistycznej.

Wygodne zlecanie i zarządzanie przesyłkami

W przypadku wysyłek seryjnych duże znaczenie ma logistyka i możliwość wygodnego nadawania przesyłek. Rejestrując się na kurierovo.pl, otrzymasz dostęp do panelu, w którym będziesz mógł wygodnie nadawać dowolne ilości przesyłek. Co istotne nie musisz dla każdej przesyłki wypełniać osobnego formularza. Jeśli wysyłasz kilka rzeczy do jednego adresata, to będziesz mógł umieścić wszystkie przesyłki w jednym zleceniu. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu. Ale to nie wszystko. Na kurierovo.pl jest dostępny panel do śledzenia przesyłek. Po zalogowaniu możesz wygodnie nimi zarządzać i monitorować stan realizacji każdego zlecenia.

 

Dostępność kilku typów przesyłek

Platforma logistyczna kurierovo.pl daje możliwość wysyłki kilku rodzajów przesyłek. Rejestrując się na stronie, możesz wysyłać zarówno koperty z dokumentami, paczki, jak i palety. Ma to ogromne znaczenie w przypadku firm, które zajmują się handlem. Już teraz dzięki kurierovo.pl będziesz w stanie wysyłać nie tylko faktury i dokumenty zakupu, ale także zamówiony przez Klientów towar. Dzięki temu w jednym miejscu obsłużysz cały proces korespondencji wychodzącej w swojej firmie.

 

Porównanie cen wielu firm kurierskich

Korzystając z usług operatora logistycznego, zyskujesz dostęp do oferty wielu różnych firm kurierskich. Na kurierovo.pl są dostępne opcje wysyłki za pośrednictwem większości profesjonalnych firm kurierskich, jakie działają na terenie naszego kraju. To Ty wybierasz, czy skorzystasz z wysyłki firmą UPS, DHL czy po prostu nadasz przesyłkę w paczkomacie. Ma to jeszcze jedną zaletę. Zlecając wysyłkę, możesz szybko porównać koszt dostarczenia przesyłki przez dostępne w systemie firmy. Na tej podstawie jesteś w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę. Wybierając kurierovo.pl, możesz wygenerować spore oszczędności dla swojej firmy.

 

Atrakcyjne stawki dla przedsiębiorców

Operator logistyczny kurierovo.pl świadczy swoje usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Przedsiębiorcy, którzy często korzystają z usług firm kurierskich, mogą liczyć na preferencyjne warunki. Jeśli liczba Twoich wysyłek przekracza 20 sztuk w miesiącu, to kurierovo.pl przygotuje dla Ciebie indywidualny plan. Dzięki temu będziesz mógł wysyłać za pośrednictwem platformy jeszcze taniej.

 

Możliwość nadawania przesyłek lokalnych

Bardzo ciekawą usługą oferowaną przez kurierovo.pl jest przesyłka lokalna. Aktualnie usługą objęty jest obszar całej Warszawy. Jeśli adresat Twojej przesyłki również znajduje się w Warszawie, to możesz liczyć, że paczka dotrze do niego w ciągu 2-4 godzin. Nadając przesyłkę, masz pewność, że tego samego dnia będzie ona u odbiorcy. W przypadku wysyłki dokumentów lub priorytetowych zamówień to bardzo duże ułatwienie.

Platforma logistyczna kurierovo.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących własne firmy. Korzystając z kurierovo.pl, masz w jednym miejscu dostęp do ofert wielu firm kurierskich. To pozwala Ci generować oszczędności, które w skali miesiąca mogą złożyć się na pokaźną kwotę.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Renata
Renata 30 czerwca 2021, 17:46
Zwyczajnie oszukujecie ludzi złodzieje, więc przestańcie wypisywać te śmieszne artykuły. Nie macie nic do zaoferowania poza problemami.
przysłano: 7 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca