Wywrota

Materace dwuosobowe - jak wybrać dobry materac dla dwojga z oferty Sleepmed by Hilding

Po całym dniu nieustannego podejmowania wyzwań zawodowych, naukowych, towarzyskich, jak i rekreacyjnych ludzki organizm potrzebuje zasłużonej regeneracji. Sen, uznawany za jedyny skuteczny sposób na przywrócenie sił i pozyskane nowej energii do działania w okresie czuwania oraz wyraźnie wzmożonej aktywności, wymaga jednak przestrzegania kilku ważnych zasad higieny. O higienie snu, w czasach społecznej bezsenności, mówi się coraz więcej – ucząc na nowo, jak z szacunkiem zadbać o prawidłowy rytm dobowy, a tym samym o własne zdrowie. Sen znów zaczyna być traktowany nie tylko jak fizyczny obowiązek, ale również harmonijna przyjemność. Przyjemność, którą znacznie lepiej przeżywać we dwoje.

Różni, jak dwie połówki materaca

Nie ma na świecie dwóch identycznych osób – o takiej samej sylwetce, kształtach, przypadłościach, tym bardziej zaś potrzebach, upodobaniach czy przekonaniach. I choć wielu z nas udaje się znaleźć swoją drugą połowę, bratnią duszę to jednak musimy liczyć się z tym, jak bardzo się od nas różni.

 

Budując wspólną przestrzeń, w szczególności tę mającą służyć nam do regeneracji sił i głębokiej, sennej relaksacji musimy zatem uwzględnić szczególne, indywidualne potrzeby nie jednej, ale dwóch osób. Czy to w ogóle możliwe? Hilding Anders, producent nowoczesnych materacy już od lat ma na uwadze konieczność zapewnienia komfortu parom, które spędzają z sobą każdą noc. Idea dwuosobowych materacy Sleepmed by Hilding, oparta na uwzględnieniu zarówno podobieństw oczekiwań, jak i dzielących je różnic, pozwoliła mu na stworzenie oferty, w której każda z par znajdzie coś dla siebie.

Materace zaprojektowane dla dwojga

Materace dwuosobowe to coś znacznie więcej niż komfortowe podłoże, gwarantujące rzeczywistą regenerację i przyjemny, nieprzerwany sen. To modele, które z założenia mają za zadanie przekraczać oczekiwani użytkowników i sprawdzać się w tych sytuacjach, których sami nie są jeszcze w stanie przewidzieć. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, wykorzystywanie właściwości odmiennych materiałów, które optymalnie łączące tworzą prawdziwe podłoże przyszłości stanowią gwarancję swobodnego wypoczynku, nawet wtedy, gdy potrzeby użytkowników odbiegają od siebie całkowicie.

 

Jedno z Was boryka się z bólem karku lub kręgosłupa i nade wszystko ceni sobie solidne podparcie newralgicznych punktów sylwetki? Ponadto uwielbia twarde podłoże? Drugie z kolei za nic nie poświęci tego niepowtarzalnego wrażenia, gdy zasypiając opada w głębiny materiału? Materac dla pary Sleepmed by Hilding, rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl, to rozwiązanie szyte na miarę Waszych potrzeb – Waszych i każdego z osobna. Dzięki wielu warstwom (w tym odpinanemu topowi w niektórych modelach), łatwo jest dopasować twardość i komfort do oczekiwań każdej ze stron.

 

 

Jeżeli jednak trudno Wam pójść na kompromis, zawsze możecie dopasować dwa oddzielne materace o zupełnie innych właściwościach. Wybór jest przeogromny – materace piankowe lateksowe, wysokoelastyczne, termoelastyczne oraz mieszane. Wszystkie zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższy komfort i swobodę wypoczynku, stanowiąc solidną, wytrzymałą i bezpieczną podporę dla obojga.

Dobrej nocy, dla każdego!

Spokojny, komfortowy sen to podstawa, by w okresie czuwania móc dawać z siebie wszystko. Dlatego regeneracja podczas snu jest niezbędna – na szczęście nasze wybory mają na nią olbrzymi wpływ. Wybierając materac dla par należy zatem w pełni świadomie i poważnie podejść do wzajemnych potrzeb i oczekiwań. A gdy okaże się, że jedno z Was potrzebuje miękkiej strefy relaksacyjnej, drugie zaś woli twarde podłoże lub gdy stwierdzicie, że najważniejsze jest aktywne tłumienie ruchów, zapoznajcie się ze Sleepmed by Hilding, prezentowaną m.in. w sklepie SleepingHouse ofertą materacy dla par, które dzieląc Was podczas snu połączą na nowo, w zdrowiu i szczęściu, w życiu codziennym.

 

*****

 

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca