Wywrota

Jak uzyskać kredyt przez internet?

Kredyt przez internet to skuteczny sposób, aby pozyskać dodatkowe środki finansowe w bez-pieczny i wygodny sposób – w 100% online, bez wychodzenia z domu. Co warto o nim wie-dzieć? Jak wybrać ten, który okaże się strzałem w dziesiątkę? Sprawdźmy.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz sfinansować swoich wydatków gotówką, rozważ sięgnięcie po kredyt gotówkowy. Niedrogi, wygodny i łatwy w obsłudze pomoże Ci zrealizować plany, cele i marzenia.

 

Czym jest kredyt gotówkowy przez internet?

Kredyt gotówkowy to popularny produkt finansowy dostępny w większości banków komercyjnych. Udzielany w formie środków pieniężnych (z wypłatą w gotówce lub przelewem na konto) umożliwia sfinansowanie dowolnych wydatków niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Pochodzące z kredytu gotówkowego środki możesz więc przeznaczyć na odkładany od wielu miesięcy remont domu, kupno wymarzonego smartfona czy wakacje w tropikach. W zależności od oferty banku oraz Twojej zdolności kredytowej w ramach kredytu gotówkowego pożyczysz od kilku do kilkuset tysięcy złotych, rozkładając spłatę na okres od kilku do kilkudziesięciu miesięcy.

 

Kto może dostać kredyt gotówkowy?

Banki oferujące kredyty gotówkowe nie stawiają wnioskującym wygórowanych wymagań. Dodatkowe środki może otrzymać osoba:

 • pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych,
 • dysponująca numerem PESEL i dowodem osobistym,
 • posiadająca wymaganą przez bank zdolność kredytową, czyli zdolność do spłaty kredytu wraz z odsetkami w terminach wskazanych w harmonogramie.

 

Aby otrzymać dodatkowe środki, niezbędne jest przedstawienie bankowi jedynie dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego wysokość i źródło dochodu. Może być to np. zaświadczenie o dochodzie (umowa o pracę), PIT 11A, 40 A, 37, 36 (renta, emerytura) czy PIT36, 36L, 28 (działalność gospodarcza).

 

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Ogrom dostępnych na rynku ofert kredytów gotówkowych może przyprawić o istny zawrót głowy, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z zewnętrznego źródła finansowania. Jak wybrać ten, który będzie bezpieczny i łatwy w obsłudze, a przy tym… nie obciąży portfela? Zanim podpiszesz umowę, dokładnie porównaj oferty poszczególnych banków, zwracając szczególną uwagę na:

 • RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania kredytu. To właśnie ona, a nie oprocentowanie precyzyjnie ilustruje, ile w praktyce zapłacisz za pożyczone pieniądze. Im niższe RRSO, tym tańszy kredyt;
 • dostępne kwoty. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz pożyczyć sporą sumę;
 • szybkość wypłaty środków. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków „na już”, znajdź bank, który chlubi się szybkim procesem analizy wniosku i szybką wypłatą środków. Pieniądze na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin od wysłania wniosku? Tak, to możliwe!;
 • możliwość samodzielnego ustalenia dnia spłaty raty. Dzięki takiemu udogodnieniu zsynchronizujesz dzień otrzymania wynagrodzenia z terminem spłaty raty. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko opóźnień i unikniesz stresu;
 • możliwość pożyczenia pieniędzy przez internet. Jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim należyte bezpieczeństwo, zrezygnuj z ofert wymagających wizyt w oddziale banku. Zamiast nich wybierz kredyt gotówkowy dostępny przez internet. Upewnij się, że bez wizyty w oddziale nie tylko złożysz wniosek, ale także wykonasz wszystkie kolejne kroki potrzebne do sfinalizowania procedury kredytowej.

 

Kredyt przez internet krok po kroku

Uzyskanie kredytu gotówkowego przez internet jest szybkie i wygodne. Aby zobrazować, jak wygląda procedura krok po kroku, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim Mistrzowski kredyt gotówkowy – kredyt przez internet oferowany przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów.

Aby zdobyć pieniądze na sfinansowanie marzeń i planów:

 • wypełnij formularz na stronie banku lub zadzwoń na infolinię,
 • poczekaj na kontakt ze strony doradcy,
 • przestaw doradcy szczegółowe informacje na temat kredytu, który chcesz wziąć,
 • zapoznaj się z przygotowaną specjalnie dla Ciebie propozycją kredytową,
 • wybierz sposób dostarczenia dokumentacji: zaloguj się do aplikacji i zaakceptuj warunki umowy oraz wykonaj przelew zwrotny potwierdzający tożsamość lub bezpłatnie zamów kuriera, który dostarczy dokumenty do domu,
 • ciesz się z dodatkowej gotówki!

 

Możesz ją otrzymać przekazem pocztowym lub przelewem.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca