PODRÓŻE Z I POD PRĄD wystawa fotografii Grzegorza Gawlika

Zobaczymy fotografie wykonane podczas podróży odbytych, m.in. do Indii, Nepalu, Malezji, Australii czy Indonezji, autor opowie o swojej pasji.

Grzegorz Gawlik - podróżnik, alpinista, dziennikarz, fotograf oraz prawnik. Odbył podróże po ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Często wspina się i podróżuje samotnie.

Swoje wrażenia, obserwacje przekazuje w artykułach podróżniczych, sportowych (relacjonował Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie). Pisze blogi i relacje z wypraw.

Współpracował m.in. z portalami Onet.pl i Interia360.pl, Magazynem Turystyki Górskiej i Magazynem „Globtroter”. Jest ekspertem w dziedzinie podróży i wspinaczki, z jego wiedzy korzystają stacje telewizyjne m.in. TVN24. Grzegorz Gawlik to także laureat konkursu „Dziennikarz Obywatelski 2012”, zorganizowanego przez portal „Interia360.pl” oraz plebiscytu na „Najlepszy Tekst Redakcyjny 2012 – Nagroda Czytelników”.

W roku 2013 wydał powieść sensacyjno-przygodową „Kamień Zagłady”.

 

Wystawa PODRÓŻE Z I POD PRĄD, połączona będzie z godzinnym wykładem Grzegorza Gawlika oraz promocją książki „Kamień Zagłady”.

Wystawa obejmie swoim zakresem fotografie wykonane podczas podróży odbytych, m.in. do Indii, Nepalu, Malezji, Australii czy Indonezji.

Wystawę będzie można oglądać w Galerii BASZTA do 30 kwietnia.

od: 28 lutego 2014, 18:30
do: 30 kwietnia 2014, 10:00 Bytomskie Centrum Kultury Plac Karin Stanek 1 41 - 902 Bytom

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło