Podróże

Jedziemy po Wolność po raz trzeci!

 

Dwa lata temu tworząc projekt Jedziemy po Wolność pytali: Kto nie marzył o tym by latać jak ptak? By szybować ponad szarą rzeczywistością? By czuć powiew wiatru we włosach i łapać promienie słońca? Dziś po 730 dniach, dwóch podróżach oraz niezliczonej masie przeżytych chwil, wyruszają w kolejną wyprawę, gdzie pokażą kolejne piękne krainy przygód podróżniczych!  

 

 

 

Szóstka młodych ludzi z pięciu miejsc w Polsce (Stargard Gdański, Pelplin, Inowrocław, Bydgoszcz, Radom) i tylko jedno marzenie – pojechać 32. letnim Volkswagenem T3 w podróż życia.

 

Projekt "Jedziemy Po Wolność" to działanie podróżniczo – artystyczno - społeczne. Zakłada on przemierzanie naszego świata samochodem, rowerem, na piechotę, w kajaku i na wiele innych sposobów. Rok 2015 to 15 województw Polski i wyprawa „FIATEM ZA ŚWIATEM”. W 2016 r. królował rower i przygoda nazwana „JEDZIEMY PO WOLNOŚĆ NA DWÓCH KOŁACH”. Zaś 2017 rok to póki co największe przedsięwzięcie – wyprawa „BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”. W ramach tej przygody planują:

 

  • Spędzić w trasie miesiąc (7 lipca – 7 sierpnia)

  • Przejechać 9 tysięcy kilometrów

  • Odwiedzić 15 państw

  • Cieszyć się życiem

 

Idea projektu opiera się na trzech filarach: wolność, sztuka, inspiracja. Uczestnicy wypraw pokazują swoim rówieśnikom jak wiele wolności mamy obecnie i w jak konstruktywny sposób można ją wykorzystać. Udało im się to rok i dwa lata temu, więc są pełni optymizmu, że uda im się i tym razem!

 

Więcej informacji o projekcie „Jedziemy Po Wolność” minionych wyprawach, jak i tej najnowszej mogą Państwo znaleźć na:

 

Facebooku: facebook.com/jedziemypowolnosc

 

Instagramie: instagram.com/jedziemypowolnosc

 

Youtube: youtube.com/channel/UCZs7XhfUwFpii25vzeTSqEA
 

 

Projekt można znaleźć również na crowdfundingowym portalu PolakPotrafi, gdzie trwa zbiórka na paliwo na kolejną wyprawę. Jak mówią, każda złotówka jest dla nich bardzo ważna.
https://polakpotrafi.pl/projekt/jedziemy-po-wolnosc-wyprawa-3-

 

 

od: 7 lipca 2017
do: 7 sierpnia 2017

Patronat medialny:
Wywrota


przysłano: 23 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca