Teatr

Masterclass - Sztuka Konwersacji: Robert Biedroń

Oryginalny, intelektualny, kameralny projekt Edipresse Polska. Prowadzący to doskonali rozmówcy: Małgorzata Domagalik i Mariusz Szczygieł.

Forma tego przedsięwzięcia to wyjątkowe spotkanie i rozmowa z wybitnymi osobowościami i osobistościami polskiego życia publicznego. Ta toczy się w trakcie kolacji, w której udział bierze tylko 30 osób, a jej atmosfera, klimat tego spotkania i intensywność dysputy, która rozgrywa się między bohaterem wieczoru a prowadzącym, powoduje, że w czasie tych kilku wspólnie spędzonych godzin jej uczestnicy poznają gościa w wielu wymiarach.

Prowadzący rozmowy zaskakują, odkrywają nieznane dotąd meandry życia bohatera. Zmuszają do refleksji, polemiki, uśmiechu, ale bywa, że i wzruszenia. W rezultacie uczestnicy spotkania mają poczucie, że biorą udział w niezwykłym wieczorze, ponieważ poruszane w jego trakcie tematy, wywoływane emocje i uniwersalne treści dotyczą nas wszystkich bez wyjątku. Ale czy nie na tym właśnie polega sztuka konwersacji?

Ten nowy format osobistych, kameralnych rozmów i spotkań przy jednym stole w unikatowej przestrzeni na 50. piętrze apartamentowca Złota 44 to szansa na mały życiowy, szczery spektakl wymiany myśli z drugim człowiekiem. Sama koncepcja spotkań ma na celu przedstawienie ludzi ze świata kultury, nauki, biznesu, polityki w rozmowach z najlepszymi i najbardziej utalentowanymi dziennikarzami w Polsce.

Każde spotkanie zaczyna się od recitalu światowej sławy artysty z impresariatu Stowarzyszenia im. Ludwiga von Beethovena. Po jego wysłuchaniu goście zasiadają przy wspólnym stole do kolacji serwowanej przez najlepszych szefów kuchni. I zaczyna się spektakl niezwykłych rozmów. Po kolacji dla wszystkich gości jest przygotowana sesja portretowa wykonywana przez profesjonalnego fotografa, a w strefie przyjemności czekają coffee pairing z Anną Oleksak, mecenasem Nespresso, i wyrafinowane drinki od Rémy Martin. Na pamiątkę każdego spotkania wręczane są upominki od partnerów cyklu.

Nic nie inspiruje nas tak jak doskonała, szczera, pogłębiona rozmowa. Przy dzisiejszym tempie życia warto dać sobie chwilę wytchnienia i zasiąść do wspólnego stołu z inspirującymi ludźmi, wykwintnym jedzeniem i świadomością, że są wśród nas wybitni, mądrzy ludzie, dzięki którym możemy wiele się nauczyć, dowiedzieć, często również znaleźć motywację. Spotkać w jakimś sensie "w cztery oczy" z drugim człowiekiem.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: mecenasowi: Nespresso Polska i sponsorom: Albert Riele, Archidzieło, Max Benjamin, restauracjami: Flaming&Co, Plato, Genesis, Ole!, Senses, Prime Cut, partner artystyczny: Steinway & Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena oraz Noble Concierge. Partnerem produkcji wydarzenia jest agencja Bloom Box.

Masterclass - Sztuka Konwersacji: Robert Biedroń

kup bilety WARSZAWA
Apartamentowiec Złota 44 2018-11-22
22 listopada 2018
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 17 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca