Teatr

10 lat Bitcoina - konferencja

Bitcoin to kryptowaluta, czyli pieniądz oparty na kryptografii, funkcjonujący w internecie. Został on stworzony przez osobę lub grupę osób posługującą się pseudonimem Satoshi Nakamoto i wprowadzony do obiegu w 2009 r. Obecnie obchodzimy okrągłą rocznicę jego powstania i wokół tego święta organizowana jest w Palladium konferencja 10 lat Bitcoina.

Konferencja z 10 lat Bitcoina to unikatowa okazja, aby świętować początek rewolucji kryptowalutowej poznać wyjątkowe osoby oraz zdobyć bezcenną wiedzę z zakresu technologii blockchain. Wydarzenie zaplanowane jest na cały dzień i łączy ze sobą konferencję wraz z galą wręczenia nagród dla osób wyróżniających się w polskiej społeczności Bitcoin oraz branży kryptowalut. Po ciekawych wystąpieniach prelegentów i przyznaniu nagród przewidziane After party, na które uczestnicy wydarzenia udadzą się do znajdującego się w pobliżu klubu Hybrydy.

Zakup biletu umożliwia udział w konferencji, wieczornej gali, obiad podczas przerwy oraz wejścia na After party. Decydując się na zakup biletu VIP, otrzymujemy dodatkowo miejsce w strefie VIP znajdującej się na balkonie Sali teatru oraz dostęp do open baru podczas trwania całej konferencji i After party. W strefie VIP przed i po swoich wystąpieniach będą przebywać też zaproszeni prelegenci, więc będzie to doskonałe miejsce porozmawiać z nimi o nurtujących was sprawach.

Podczas konferencji 10 lat Bitcoina będzie można posłuchać wystąpień m.in. Mariusza Sperczyńskiego pomysłodawcy i założyciela giełdy bitSecurities oraz Bitmarket, Roberta Wiecko COO w Dash Core Group Inc, firmie odpowiedzialnej za development kryptowaluty Dash czy Jacka Czarneckiego prawnik działający obecnie jako legal counsel w MakerDAO. Swoje wystąpienia będą mieli też Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio, Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kierczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (JTS). Pełna lista prelegentów wraz z ich biografiami znajduje się na stronie 10latbitcoina.com.pl.

10 lat Bitcoina - konferencja

bilety niedostępne WARSZAWA
Klub Palladium 2019-01-26
26 stycznia 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 9 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca