Teatr

Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców CZYLI NAUKOWE SHOW DLA DZIECI 7-12 LAT

Naukowe przygody Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta!

Naukowe Show Szalonych Naukowców to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.

Czas trwania pokazu 1 godz 10 minut

Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii. W programie znalazły się m.in.

Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany!

Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji!

Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy. Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach.

Theremin (instrument muzyczny, na którym grają bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektroinstrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie.

Pokaz lazerów


Postaci:

Główny antagonista - Człowiek-Robak. W dzieciństwie zmuszony był zajmować się muzyką i naukami ścisłymi, które nienawidził, ponieważ chciał zostać artystą. I teraz chce się odegrać i zniszczyć wszystkie instrumenty muzyczne, laboratoria naukowe i nauki jako takiej, a zarazem i całą ludzkość.

Pomocnik Człowieka-Robaka - Igrek (Y) Wykonawcy planów Człowieka-Robaka, człowiek narażony na wpływ. Naukowiec który robi eksperymenty i różne urządzenia po prostu z ciekawości, nie myśląc o skutkach. Stopniowo przechodzi na stronę Szalonych Naukowców.

Nina - szalony naukowiec, bardzo towarzyski, bierze aktywny udział w wynalazkach i eksperymentach. Przedstawia szalone pomysły, które najczęściej są genialnymi. Chce zrobić wszystkich ludzi szczęśliwymi za pomocą nauki.

Professor Traut - szalony naukowiec, który wymyśla i wykorzystuje różne kombinacje sprzętu i wiedzy naukowej do tworzenia niezwykłych urządzeń i efektów. Gra na niezwykłych instrumentach muzycznych.
kup bilety LUBLIN
Centrum Kongresowe UP 2019-05-31
kup bilety WARSZAWA
Aula Wyższej Szkoły Mendadżerskiej 2019-05-30
od: 30 maja 2019
do: 31 maja 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 26 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca