Teatr

Muzyczne Podróże - Meksyk

ROMANCE LATINO to projekt muzyczny poświęcony rozpowszechnianiu muzyki romantycznej z krajów Ameryki Łacińskiej.


Tym razem chcemy zabrać Cię do romantycznego świata – MEKSYKU – jednego z najbardziej egzotycznych krajów, ze starożytną kulturą, w której muzyka i taniec z różnymi gatunkami i regionalnymi stylami na każdą okazję są częścią codziennego życia. Prowadzony przez wyjątkowy głos doskonałego barytonu z chihuahua (Meksyk) w towarzystwie naszych gitar wraz z instrumentami perkusyjnymi interpretujemy gatunki melodyczne poświęcone miłości.

Francisco Rodriguez Ortega Jest muzykiem (śpiew baryton, gitara) z Meksyku. Od 5 lat mieszka w Polsce. Skończył studia na Uniwersytecie w Chihuahua (UACH) o profilu śpiewu operowego, realizując przy tym roczne stypendium na Narodowym Uniwersytecie Meksykańskim (UNAM).

Jorge Avila Rodriguez Urodzony w Peru, od najmłodszych lat poświęcony interpretacji tradycyjnej muzyki peruwiańskiej w różnych stylach regionalnych. Podróżował po różnych krajach Ameryki Łacińskiej i Karaibów, rozpowszechniając swoją sztukę i jednocześnie ucząc się różnych tradycyjnych rytmów w krajach, w których był.

Yoilan Perez Harriete Pochodzi z najstarszego miasta Kuby – Baracoa, tam dorastał , uczył się gry na bongo i innych kubańskich instrumentach perkusyjnych. Skończył Szkołę Instruktorów Sztuki w Guantanamo z dyplomem instruktora sztuki w dziedzinie muzyki.

Muzyczne Podróże - Meksyk

kup bilety WARSZAWA
Bielański Ośrodek Kultury 2019-11-23
23 listopada 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 1 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca