Teatr

Warszawski Festiwal Piwa 2020

Nasz festiwal powstał z miłości do piwa rzemieślniczego i związanej z nim różnorodności. Może brzmi to banalnie, ale to prawda. Zapraszamy tylko małe, polskie browary, foodtrucki i ciekawych gości zza granicy, a piwowarzy osobiście polewają piwa, których często nie można kupić w butelce lub poza festiwalem. Impreza odbywa się dwa razy do roku - wiosną i jesienią. Skupiamy się na smaku i piwnej kulturze, co sprzyja niepowtarzanej atmosferze. Każdy może przeżyć festiwal na własny sposób, wybierając między flipperami, szkoleniami, degustacjami, piłkarzykami, wykładami i innymi atrakcjami, których jest równie wiele, jak kolorów rzemieślniczego piwa.

Ale Warszawski Festiwal Piwa to przede wszystkim historie. Od tych największych, o marzeniach, które zmieniają życie, przez mniejsze, o ciężkiej pracy, doświadczeniu i inspiracji. Historie piwowarów i każdego z setek piw, uwarzonych specjalnie na festiwal. I niepowtarzalna historia pierwszego łyka rzemieślniczego piwa.

Niech poniesie nas piwna nowa fala.
#12WFP na Stadionie Legii Warszawa 26-28 marca 2020

Opis zestawów:
W skład Karnetu z Zestawem wchodzą: – karnet wielokrotnego wstępu na festiwal, – szkło festiwalowe WFP12 o objętości 0,3 l (do odbioru na miejscu), – specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe (do odbioru na miejscu).

W skład Karnetu z Zestawem Premium wchodzą: – karnet wielokrotnego wstępu na festiwal, – szkło festiwalowe WFP12 o objętości 0,3 l, – specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe, – torba na 6 butelek, – torba płócienna z WFP11.

Bilet wstępu można otrzymać mailem w pliku pdf do wydruku (lub pokazania w smartfonie) lub – za dodatkową opłatą – w formie tradycyjnej pocztą.

Zestaw będzie można odebrać w godzinach trwania wydarzenia na Stoisku Festiwalowym, na drugim piętrze strefy VIP Stadionu Legii Warszawa.

Ilość Karnetów z zestawami jest ograniczona. Ze względu na ograniczoną ilość materiałów, tylko zakup karnetu z zestawem daje gwarancję otrzymania szkła festiwalowego i kieliszka degustacyjnego.

Karnet z Zestawem Premium: Warszawski Festiwal Piwa

bilety niedostępne WARSZAWA
Stadion Legii 2020-03-26
26 marca 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 25 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca