Teatr

KFC Gwardia Wrocław

KFC Gwardia Wrocław kontra ZAKSA! Po bardzo udanej inauguracji sezonu we Wrocławiu siatkarze KFC Gwardia Wrocław ponownie zagrają przed własną publicznością. Hala Orbita będzie tym razem gościć prawdziwą markę. ZAKSA, czyli sportowa wskazówka kojarzona z aktualnymi mistrzami kraju. Gwardzistom przyjdzie zmierzyć się z bezpośrednim zapleczem mistrzowskiego teamu. ZAKSA Strzelce Opolskie to beniaminek KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, który przebojem wdarł się na zaplecze Plus Ligi. Drużyna na początku rozgrywek jest wspierana przez siatkarzy, którzy już za kilka tygodni rozpoczną walkę o tytuł najlepszej drużyny w kraju. Poza tymi doświadczonymi ligowcami, zespół ze Strzelec Opolskich to też siatkarze na dorobku, młody narybek, marzący o przyszłości w drużynie z Aleksandrem Śliwką czy Pawłem Zatorskim. Zespół ze Strzelec Opolskich ma swoje ambicje i na pewno nie będzie w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn chłopcem do bicia.
______


KFC Gwardia Wrocław – trzykrotny mistrz Polski (1980, 1981, 1982) i zdobywca Pucharu Polski (1981) w siatkówce mężczyzn. Łącznie 14 medali MP oraz brązowy krążek w europejskich rozgrywkach, Pucharu Europy Mistrzów Krajowych z 1981 roku. Od ponad 70 lat najlepszy klub siatkarski na Dolnym Śląsku, z powodzeniem szkolący młodzież. Wychowankami GWR są m.in. Marcel Gromadowski, Jakub Jarosz, Krzysztof Rejno czy reprezentant Polski Maciej Muzaj. Od 2018 roku Gwardziści występują na poziomie ogólnopolskich rozgrywek, na poziomie 1. Ligi Mężczyzn. Sekcja siatkarska GWR funkcjonuje od 1948 roku. Ponad 70 lat później, po udanym powrocie na pierwszoligowy poziom, KFC Gwardia Wrocław robi duży krok naprzód. Nowa struktura zarządzania i zupełnie inna jakość działań w przestrzeni wrocławskiego sportu – to wszystko będzie charakteryzować męską siatkówkę we Wrocławiu.

W ramach oferty posiadacz Karnetu otrzymuje opaskę silikonową oraz smycz KFC Gwardii Wrocław

OFERTA KARNETU VIP - KFC GWARDIA WROCŁAW

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kibiców wrocławskiej siatkówki, którzy chcą w wyjątkowych warunkach obejrzeć widowisko sportowe. Tuż przy boisku, ze świetnym widokiem z loży VIP, rozmawiając o sporcie i biznesowym życiu. Dołącz do naszego prestiżowego grona! 

Karnet VIP na mecze KFC Gwardii Wrocław to również ważne wzmocnienie dla Klubu, będące istotnym elementem dla odbudowy i powrotu na najwyższy, sportowy poziom. Dodatkowo posiadacze Karnetu VIP mogą liczyć na regularne, pomeczowe spotkania z zespołem oraz sztabem szkoleniowym pierwszoligowej Gwardii. Dołączając do naszego prestiżowego grona VIP wspierasz wrocławską siatkówkę, wspólnie budując siłę w walce o PlusLigę.

W ramach oferty posiadacz Karnetu VIP otrzymuje:

  • miejsce w wydzielonej strefie Hali “Orbita” - podczas wszystkich meczów ligowych oraz pucharowych siatkarzy KFC Gwardii Wrocław,
  • wybór MVP meczu ligowego posiadaczy Karnetu VIP, 
  • catering, napoje w formie “open bar”,
  • personalizowana koszulka klubowa z autografami siatkarzy i sztabu szkoleniowego,
  • kolacja biznesowa z drużyną GWR.

eWinner Gwardia Wrocław vs. Polski Cukier Avia Świdnik

kup bilety WROCŁAW
Hala Orbita 2020-10-16
od: 13 pazdziernika 2019
do: 25 pazdziernika 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 14 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca