Literatura

Poezja Tu i Teraz: Bartłomiej Majzel

W ramach Poezji Tu i Teraz odbędzie się spotkanie z Bartłomiejem Majzlem - poetą, współtwórcą śląskiej grupy poetyckiej „Na Dziko”, podróżnikiem, felietonistą, dziennikarzem Radia eM. W ramach warsztatów literackich stworzy z uczestnikami słuchowisko radiowe, oparte o wybrane i stworzone przez nich teksty. Wraz z realizatorem dźwięku Katarzyną Górską będą mieli okazję również zarejestrować i zmontować własne nagrania w całość. Uzupełnieniem będzie oprowadzenie po siedzibie Radia eM i zapoznanie się z podstawą pracy dziennikarza radiowego.

Poezja Tu i Teraz to projekt całorocznych spotkań dyskusyjnych, przeznaczonych dla młodych ludzi z aglomeracji śląskiej, połączonych z koncertami, pokazami slajdów, warsztatami i akcjami artystycznymi w przestrzeni miasta. Działania te mają na celu promocję poezji, jak również zachęcanie do jej interpretacji. Zajęcia będą tworzone we współpracy z poetami, redaktorami portali literackich, krytykami literackimi, muzykami. 

Autorski projekt Domu Oświatowego realizowany we współpracy z Instytucją Kultury Katowice – Miasto Ogrodów „Ambasada Młodych”.

 

 

27 lutego 2013

10:00 - 14:00

 
Francuska 1240-015 Katowice, Poland

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 lutego 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca