o Wywrocie

informacje o nowościach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wszystkim stałym bywalcom Wywroty najcieplejsze życzenia. Życzymy wam dużo szczęścia i zadowolenia z życia, dużo zdrowia (którego tak często nie doceniamy), dużo marzeń - bo to właśnie dzięki marzeniom i dzięki ich spełnianiu życie nabiera kolorów.

Chcielibyśmy, aby nowe tysiąclecie, w które wkraczamy, było wolne od wojen, aby było nową, lepszą erą w historii ludzkości. Erą triumfu humanizmu i podstawowych ludzkich wartości z których najsilniejsza jest miłość.

To od nas, młodych zależy przyszłość świata! Będzie on taki, jaki go sobie zbudujemy. Wzbogaceni o doświadczenia naszych poprzedników idźmy ciągle do przodu, otwierając coraz to nowe wrota percepcji. Dążmy do ideału, do celu, który jest ciągle widoczny gdzieś w oddali i który jest zarazem w każdym z nas.

Miejmy nadzieję, że nowy świat będzie lepszy i my chcemy również mieć w to jakiś wkład. Chciałbym, aby nas zapamiętano, aby za następne 1000 lat ktoś pamiętał, że istniała Wywrota, wokół której skupiało się wielu wspaniałych ludzi...

...ale teraz skupmy się na tym co jest, na tym co mamy na wyciągnięcie ręki - myślę o smakowitym karpiu w galarecie, o kutii albo kluskach z makiem i o różnych ciastach. Nie zapomnijcie również o prezentach! A jeśli chodzi o prezenty, to my również coś szykujemy już od długiego czasu, tylko, że się trochę spóźnimy... i dopiero w styczniu ruszy (no dobra, uchylę rąbka tajemnicy ;) nowa Wywrota!!! Zupełnie odmieniona graficznie i znacznie ulepszona! Będzie dużo nowych rzeczy, których na razie nie mogę wymienić... :)

To by było na tyle. Tym miłym akcentem chciałbym zakończyć tego, trochę przydługiego newsa. Pamiętajcie tylko, żeby nie przesadzać na Sylwestra z różnymi używkami ;) Życzę wszystkim jeszcze raz, w imieniu całej ekipy Wywroty, wesołych świąt i szampańskiej zabawy w Nowy Rok! (a nawet jak zabraknie prądu, to co z tego, najwyżej za dziewięć miesięcy urodzi się trochę więcej dzieci ;)


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 listopada 1999


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca