"szkoła" - czyli jak się robić nie powinno

"Siedzę sobie w szkole.Babka kazała zrobić coś w World micr...A jasiedzę i piszęcoś dla was.Jednym słowem NUDA niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" - podpisano - Damian Cichucki.

Ludzie kochani, tak nie można... jaki jest cel tego typu newsów ? Pomijając fakt że szkoła z założenia jest nudna, naprawdę mało mnie i innych czytelników interesuje twoja "Babka" i to co ci akurat teraz kazała robić. Na nudę cierpi każdy z nas - nudę życia, nudę istnienia i uczenia się w szkole. Wrzucając takie newsy egoistycznie starasz się narzucić to swoje żenujące cierpienie innym wywrotowcom, którzy akurat żądni czegoś ciekawego otwierają wywrotę. Pomyśl czasem, wbrew swej wielkiej niedojrzałości, o innych. Nie obchodzi mnie czy chciałeś tylko sprawdzić czy newsy są cenzurowane, czy może popisać się przed kolegami swoim nazwiskiem na górze strony www.wywrota.pl... Jeszcze raz proszę wszystkich o nie przysyłanie tego typu bezsensownych treści.
P.S gdyby nie to że Damian nie raczył podać swojego adresu e-mail, nie męczyłbym was tym pieprzeniem tylko skasowałbym ten news a autorowi wysłał list prywatnie.
P.P.S - Uzupełniając - aczkolwiek autor podał swój adres, (Damian@microsoft.com), zadałem sobie trud i sprawdziłem że (jak można by przypuszczać) konto o takiej nazwie nie istnieje. No tak, przecież wszyscy nie lubimy microsoftu.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 marca 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło