o Wywrocie

Nowy serwer

W dniu 22 stycznia od godzin rannych do wieczornych serwis Wywrota.pl był przenoszony na nowy serwer. Przeniesienie zakończone zostało o godzinie 23:45 - na 15 minut przed planowym, niezależnym od redakcji, wyłączeniem serwisu w starej lokalizacji. Przyczyną przeniesienia była stale zwiększająca się oglądalność i popularność serwisu co spowodowało nadmierne obciążenie serwerów hostujących.

Operacja udała się bez większych problemów. Nie udało się jednakże uniknąć niewielkich problemów z synchronizacją baz danych w których wywrotek(r) przechowuje teksty oraz komentarze. Stan bazy został więc zdefiniowany na godzinę około 9 rano 22 stycznia. Wszystkie dodane później teksty i komentarze niestety nie zostały już przeniesione na nowy serwis. Prosimy wszystkich którzy dokonali wpisów po godzinie 9 rano a nie widzą ich aktywnych w serwisie o ponowne ich dodanie.

Mam nadzieję, że w nowym miejscu zabawimy dłużej niż udało się to poprzednim razem.

pozdrawiam

yah

(i redakcja :)


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Arek Janicki
Arek Janicki 24 stycznia 2007, 14:25
Cieszę się, że przenosiny udały się bez większych problemów. Yahu - gratulacje! Jestes genialny! Teraz nasz serwis jest hostowany na serwerze firmy Polygon.pl - chciałbym im bardzo podziękować za ich wsparcie i pomoc, szczególnie Jerzemy Drozdzie, który miał ogromny, wręcz decydujący wpływ na reaktywację serwisu i teraz też nam pomaga. Dziękujemy!
Outsider
Outsider 24 stycznia 2007, 15:44
:)
niestety nadal oceny i komentarze nie sa 'widoczne' przy danym nicku...

pozdrawiam serdecznie
przysłano: 22 stycznia 2007


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca