Sztuka

W czym grzebią się Anioły Sztuki?

Wzorowy konsument sztuki śledzi uważnie wszelkie portale i czasopisma kulturalne, bacznie czyta ogłoszenia na słupach i ulotki rozdawane w sekretnych miejscach.
Żyjemy w ciekawych czasach. Wokół dzieje się tak wiele. W większych miastach codziennie odbywa się mnóstwo imprez kulturalnych, koncertów,  wieczorków poetyckich, wernisaży czy pokazów filmów. Wzorowy konsument sztuki śledzi uważnie wszelkie portale i czasopisma kulturalne, bacznie czyta ogłoszenia na słupach i ulotki rozdawane w sekretnych miejscach. Może nawet mieć swoją własną sieć informacyjną złożoną ze znajomych, którzy podobnie jak on wyszukują najlepsze kulturalne kąski, aby przypadkiem nie przeoczyć czegoś  ważnego i nie wypaść z obiegu, nie utracić swojej tak ciężko wypracowanej pozycji społecznej.

Nie wszyscy możemy sobie  pozwolić na takie zaangażowanie. Mamy do wykonania wiele innych życiowych obowiązków, albo po prostu jesteśmy leniwi, dlatego wybieramy się do kina na najbardziej reklamowany film, rezygnujemy z poszukiwania katharsis na rzecz prostej i łatwej rozrywki.

Jak więc odnaleźć złoty środek? Tu z pomocą przychodzi nam Internet, a konkretnie serwis www.WYGRZEB.com. Jest to wyjątkowa inicjatywa, dzięki której możemy odnaleźć naprawdę ciekawe wydarzenia artystyczne, kulturalne,  muzyczne... A skąd mamy pewność, że koncert na który pójdziemy nam się spodoba? Bo serwis tworzony jest przez Anioły!

"Anioł Sztuki to osoba (artysta) wyjątkowy, unikalny, jedyny w swoim rodzaju, którego twórczość jest lekka, lecz bardzo dopracowana, uskrzydlająca wręcz pracę i sztukę, napełniająca serce wyjątkową radością, refleksją, uczuciem szczęścia i utraconym rajem. Anioł sztuki to także opiekun, promotor i aktywny uczestnik życia kulturalnego. Aniołów łączy przekonanie, że w sztuce niezwykle ważna jest otwartość dla ludzi i komunikatywność, wizja i przesłanie autorów by rodziła u każdego człowieka ziarenko twórczości, zachęcając także odbiorców do współtworzenia, a nie tylko jej konsumowania."

Serwis wygrzeb.com to inicjatywa społeczna. Jest on współtworzony przez artystów, organizatorów, kuratorów z całej Polski, dzięki czemu publikowane informacje są sprawdzone i rzetelne, pozbawione medialnego filtra spłycającego przekaz. Serwis cały czas się rozwija, promując coraz to ciekawsze imprezy.

Mam też przyjemność poinformować, że Wywrota, życząc Aniołom Sztuki sukcesu, objęła patronat nad tym przedsięwzięciem.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 pazdziernika 2007 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca