Sztuka

I FESTIWAL SZTUKI „NONSENS”

Wiemy, jak ważne jest, aby człowiek w życiu miał pasję i ją rozwijał. Zgodnie z tym założeniem, chcemy zorganizować I FESTIWAL SZTUKI o wdzięcznej nazwie „NONSENS"dla dzieci i młodzieży z osiedla Ignacego Jana Paderewskiego i najbliższego otoczeniaJ. Cała impreza rozpocznie się 1 grudnia b.r. i będzie trwała do połowy lutego 2009.

W czasie trwania festiwalu (grudzień-luty) po kolei odbędą się różne konkursy artystyczne. Każda z nich ma określony czas trwania i termin składania prac. Kategorie to: fotografia, słowo, obraz, video, muzyka.

 

GRUDZIEŃ

I. Fotografia - jedna zgłoszona praca zawiera do 3 zdjęć. Prace należy przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy festiwalu oraz oddać lub wysłać pod podany adres( liczy się data stempla pocztowego). Format zdjęcia - dowolny.

II. Słowo - wiersz, opowiadanie bądź dowolna forma dziennikarska. Maksimum 4 strony A4, czcionką Times New Roman, rozmiar 12. Prace wysyłać należy w wersji elektronicznej na adres mailowy festiwalu.

 

STYCZEŃ
III. Obraz - można oddać maksymalnie 3 prace, we wszelkich technikach plastycznych(m.in. rysunek, malarstwo, grafika, i inne). Prace należy wysłać lub doręczyć na podany adres. Format pracy - dowolny.

IV. Film - 5 min. video (film krótkometrażowy), animacje, wideoklip do 5min. Prace należy wysłać lub doręczyć na podany adres.

 

LUTY

V. Muzyka - utwór muzyczny, cover lub twórczość własnego autorstwa, do 5min.

I. etap to przesłuchania wstępne w dniach 9-10.01.2008. Najlepsi artyści wystąpią w II. etapie w czasie Gali Finałowej. Tam zostaną wyłonieni zwycięzcy.

W lutym odbędzie się Gala Finałowa W czasie jej trwania zaprezentowana zostanie twórczość najlepszych uczestników, oraz wyłonienie i nagrodzenie zwycięzców.

Chcemy wspomóc rodziców w problemach związanych z wychowaniem proponując dzieciom alternatywną, ciekawa formę aktywności. Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwu w naszym Festiwalu zaciekawimy światem sztuki. Wierzymy, iż uda nam się rozwinąć na naszym osiedlu wrażliwość i chęć do działania.

 

Szczegółowe informacje: www.nonsensfestiwal.pl

Zapytania prosimy kierować na informacja@nonsensfestiwal.pl

 

 

 

Organizatorzy

I Festiwalu Sztuki „Nonsens"

 

Zdjęcia


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 listopada 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca