Sztuka

Konkurs na muzyczny t-shirt!

Konkurs adresowany jest do uzdolnionych plastycznie osób, które chciałyby dać wyraz swoim muzycznym fasynacją.

ZAPROJEKTUJ SWÓJ NADRUK NA KOSZULKĘ!

 

Fundacja Edukacji Kulturalnej Ad Arte zaprasza młode, kreatywne osoby do wzięcia udziału w konkursie na projekt nadruku na koszulkę inspirowany związkami muzyki i obrazu, który odbędzie się w ramach 3. Międzynarodowego Festiwalu Nowych Zjawisk Audiowizualnych Vivisesja (Poznań, 24-27 listopada 2010). Konkurs adresowany jest do uzdolnionych plastycznie osób, które chciałyby dać wyraz swoim muzycznym fasynacją. Technika wykonania projektów graficznych jest dowolna.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Główną nagrodą jest urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo PX810FW ufundowane przez firmę Epson. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia w formie nagród rzeczowych ufundowanych przez Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz firmę House. Przewidujemy również wydrukowanie koszulek z nagrodzonymi projektami.

Projekty prosimy przesyłać w formacie JPG (wysoka jakość, rozdzielczość 72 dpi) lub PDF. Wymiar dłuższego boku projektu nie powinien przekraczać 2000 pikseli, a rozmiar całego pliku 2MB. Zgłoszenia – podpisane tytułem pracy i imieniem autora należy przysyłać na adres mailowy: adarte@adarte.webd.pl w terminie od 15 września do 31 października 2010 (formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne pod adresem: www.vivisesja.pl). W tytule maila ze zgłoszeniem prosimy wpisać: „konkurs vivisesja”. Każdy z uczestników konkursu ma możliwość nadesłania maksymalnie trzech osobnych projektów.

Prezentacja wybranych prac i ogłoszenie wyników nastąpi 25 listopada w Auli WSNHiD, ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu o godzinie 19.00.   

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 sierpnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca