Sztuka

Konkurs graficzny: „U give – U gain”

AEGEE-Warszawa zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie „U give – U gain”, którego celem jest promocja idei wolontariatu. Stwórz projekt, który zachęci innych
do działania jako wolontariusz.

 

 

Regulamin konkursu „U give – U gain”  


1.       Organizatorem konkursu „U give – U gain” (dalej: „Konkurs”) jest Europejskie Forum Studentów AEGEE Warszawa (dalej: „Organizator”).

2.       Celem Konkursu jest promowanie idei wolontariatu, zawierającej się w haśle „U give – U gain”, czyli „Dając – zyskujesz”.

3.       W Konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia. Jednakże Organizatorzy Konkursu nie mogą brać w nim udziału.

4.       Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu i przesłaniu Organizatorowi plakatu/grafiki/glogstera/pdf-a/prezentacji PowerPoint/zdjęcia etc., które nawiązuje do przewodnego hasła Konkursu: „U give – U gain” („Dając – zyskujesz”). Technika wykonania pracy jest zależna tylko i wyłącznie od uczestnika Konkursu, jednak praca (bądź jej rezultat) musi być możliwa do zaprezentowania w Internecie. Każdy uczestnik może wysłać więcej niż jedną pracę, niemniej jednak jedna osoba będzie nagrodzona jedynie za jedną z przesłanych przez siebie prac.

5.       Prace należy wysłać na adres mailowy: giveandgain@aegee.waw.pl lub zamieścić (link, dotyczy głownie glogów) na naszym fanpage’u („Give&Gain Network Meeting 2011”) na portalu społecznościowym  Facebook www.facebook.com/give.and.gain. Prace konkursowe można przesyłać do 4 kwietnia 2011 r.  Prace przesłane później nie wezmą udziału w Konkursie.

6.       Jedyna możliwość uczestniczenia w Konkursie to:

a.       wypełnienie formularza aplikacyjnego (do którego link jest zamieszczony na stronie www.giveandgain.aegee.waw.pl/, w dziale “Konkurs U give – U gain”)

b.      a następnie przesłanie pracy drogą mailową na adres giveandgain@aegee.waw.pl bądź opublikowanie linku (dotyczy głownie glogów) na naszym fanpage’u („Give&Gain Network Meeting 2011”) na portalu społecznościowym  www.facebook.com/give.and.gain.

7.       Prace konkursowe będą oceniane pod kątem zgodności z tematyką i ideą Konkursu (wolontariat, hasło: „U give – U gain”, czyli „Dając – zyskujesz”) oraz oryginalności kreatywności, pomysłowości i estetyki wykonania, a także indywidualnego podejścia uczestnika do zagadnienia wolontariatu 9zaprezentowanego w przesłanej pracy).

8.       Pięć najlepszych prac konkursowych wybierze jury, w którego skład wchodzą wybrani członkowie EFS AEGEE-Warszawa. Do pomocy przy wyłonieniu zwycięzców mogą zostać poproszeni partnerzy projektu „Give&Gain”.

9.       Jury wyróżni pięć najlepszych prac. Organizator pozostawia jury ostateczną decyzję, które prace nagrodzić, a także formę jej podjęcia.

10.   Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 11 kwietnia 2011 r. na naszym fanpage’u na portalu www.facebook.com/give.and.gain oraz na stronie www.giveandgain.aegee.waw.pl. Zwycięzcy zostaną najpierw poinformowani o zwycięstwie drogą mailową. 

11.   Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas trwania konferencji „Give&Gain” 17 kwietnia 2011 r. w Warszawie.

12.   Uczestnicy Konkursu zgadzają się na przetwarzanie ich danych osobowych w celach służących sprawnemu przeprowadzeniu Konkursu. Dane będą chronione przez AEGEE-Warszawa i nieudostępniane osobom postronnym.

13.   Organizator zastrzega sobie prawo do zmian postanowień niniejszego Regulaminu.

14.   Organizator zastrzega sobie prawo do interpretowania niniejszego Regulaminu.

15.   Koordynatorem Konkursu jest Sebastian Mackiewicz.

 

Nagrody to pięć podwójnych zaproszeń do kina „Muranów” na dowolny seans filmowy (z wyłączeniem premier, przedpremier i festiwali) do wykorzystania do 15 maja 2011 r. Ponadto wyróżnione osoby otrzymają limitowane koszulki projektu  „Give&Gain Network Meeting 2011”.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 września 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca