Sztuka

Jedziemy z kulturą. Akcja promocyjna w pociągach Kolei Śląskich

 

Oto nadjeżdża kultura! Pytań do pasażerów fura! Stos informacji o wydarzeniach, w różnych kultury przestrzeniach. Nowy kwartalnik do poczytania - w trakcie siedzenia lub stania. W sierpniu to wszystko, na Twojej stacji, w pociągu każdym - dowolnej relacji!

Takimi rymami organizator wydarzenia zaprasza do uczestnictwa w akcji promocyjnej Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, która odbędzie się w dniach 8-11 sierpnia 2012 roku w pociągach Kolei Śląskich.

Wolontariusze ze specjalnymi identyfikatorami będą przeprowadzali ankietę dotyczącą muzeów w województwie śląskim. Odpowiedzi pasażerów pomogą w usprawnianiu działalności muzeów w naszym regionie. Powodem, dla którego pojawił się pomysł przeprowadzenia ankiety wśród mieszkańców, była rozpoczęta debata dotyczącą sytuacji muzeów oraz zbliżający się termin otwarcia nowej siedziby Muzeum Śląskiego. To wydarzenie stawia pytanie o przyszłość muzeów, ich ofertę oraz dostępność.

Dodatkowo podróżni Kolei Śląskich dowiedzą się o imprezach kulturalnych w regionie, działalności Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, przedsięwzięciach, np. o nowym kwartalniku „Fabryka Silesia” oraz możliwościach współpracy z instytucją. Akcja ma charakter informacyjny.

Ankieta oraz materiały wręczane będą wszystkim chętnym i zainteresowanym pasażerom.

termin: 8-11.08.2012
organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach
partner: Koleje Śląskie

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 sierpnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca