Sztuka

Sztuka na wynajem - rusza Artforrent.pl

 

Galeriawdomu.pl właśnie uruchomiła wirtualną artotekę – artforrent.pl. Dzięki temu będzie można wynająć dzieło sztuki na miesiąc lub opłacić abonament, który pozwoli na stałą wymianę wynajętych prac na nowe. Oferta dzieł będzie poszerzać się co miesiąc o pracę artysty prezentowanego w wirtualnej galerii.

 

 

Wynajem dzieł sztuki jest propozycją dla firm i osób prywatnych. Pracę można wypożyczyć na miesiąc, jednorazowo - jako element wystroju uświetniający jakieś wydarzenie lub długoterminowo. Niewielka miesięczna opłata pozwala wtedy wymieniać dzieło na nowe co trzy miesiące lub co pół roku – mówi Martyna Adamczak z Galeriawdomu.pl. - Dla wynajmujących korzyści są nie tylko natury estetycznej - po pierwsze dzieła sztuki najnowszej obecne w ich otoczeniu budują pozytywny wizerunek, a po drugie wspierają w ten sposób utalentowanych młodych polskich artystów – dodaje Martyna Adamczak.

Działająca w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Galeriawdomu.pl to pierwsza w Polsce placówka kultury online. Prace młodych twórców są tu prezentowane w formie odbywających się co miesiąc wirtualnych wernisaży. Środki z wynajmu prac w całości przeznaczone bedą na prowadzenie serwisu galeriawdomu.pl, który z użyciem najnowszych mediów promuje twórczość młodych artystów i umożliwia im sprzedawanie prac w cenach autorskich (bez prowizji dla pośrednika).

21 stycznia od 19:00 do 21:00 na stronie galeriawdomu.pl odbył się wirtualny wernisaż otwierający wystawę prac Roksany Kularskiej-Król. Zapraszamy do zapoznania się z pracami artystki!

Więcej informacji na: http://www.artforrent.pl/ oraz http://galeriawdomu.pl/

 

http://ppnt.pl/sztuka-na-wynajem-rusza-artforrent.pl.html

 

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca