Sztuka

Kiermasz rękodzieła I LOVE HAND MADE

 

 

Już 28 i 29 września odbędzie się pierwszy kiermasz rękodzieła w ramach projektu: I LOVE HAND MADE w ogródku kawiarni Cafe Borówka we Wrocławiu. WSTĘP WOLNY.

 

 

Wspaniałe osobowości pełne kreatywnych pomysłów zaskoczą swoimi oryginalnymi i jedynymi w swoim rodzaju pracami niejednego uczestnika kiermaszu. Unikatowa biżuteria, ceramika artystyczna, elementy do dekoracji wnętrz, oryginalne misie, poduszki, kocyki dla dzieci oraz mnóstwo drobiazgów i bibelotów - to wszystko będzie można zobaczyć, dotknąć i kupić. Dodatkowych atrakcji nie zabraknie, bo od godz. 20:30 w sobotę (28.09) na tarasie kawiarni, ruszamy z prezentacją multimedialną i pokazem filmików konkursowych nakręconych przez wystawców. Tematem konkursu jest "Radość z Tworzenia", więc spodziewamy się dużej dawki pozytywnej energii. Celem prezentacji oraz konkursu, jest promowanie twórców rękodzieła i danie im możliwości zaprezentowania się szerszej publiczności od innej strony, od tzw. "kuchni" . Po prezentacji Cafe Borówka przygotuje AFTER PARTY na tarasie kawiarni, na którym każdy widz, będzie mógł zagłosować na najlepszy filmik. Głosować jeszcze będzie można następnego dnia do godz. 19.00. I już o 20.00 zostaną wyłonione i nagrodzone dwa najciekawsze filmiki. Dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania i głosowania!

 

Całej imprezie, będzie towarzyszyła akcja SZANUJ RĘKODZIEŁO. Do tej akcji zachęcać będą osoby rozdające ulotki i balony z logiem projektu. Przyłączyć się może każdy, np., poprzez zakupienie koszulki z logiem projektu. Dodatkowo wystawcy będą posiadali do dyspozycji zestaw naklejek z logiem projektu, które będą mogli naklejać tym, którzy przyjdą na kiermasz, którzy coś kupią oraz tym, którzy powiedzą dobre słowo wystawcy, bo również chcemy tym samym zachęcić do dialogu z twórcą: aby śmiało pytać o materiał, z jakiego została dana praca wykonana, w jakich okolicznościach, bo każda rzecz ma swoją własną historię, dlatego jest wyjątkowa. Taka relacja dla wystawców jest bardzo ważna, daje wielką satysfakcję i siły do dalszych prac twórczych. Do akcji przyłączył się Wrocławski Park Wodny, który dla kupujących rękodzieło przygotował niespodzianki.

 

Aby pokazać w skrócie proces powstawania prac i zwrócić uwagę widza na wiele skomplikowanych czynników przy twórczej pracy, zorganizujemy podczas kiermaszu warsztaty kreatywne dla dzieci, podczas których będzie można zaprojektować i wykonać jakąś rzecz. Będzie to dodatkowa atrakcja dla dzieci, ale i również dla każdego, kto przyjdzie na kiermasz. Warto też podkreślić, że wszystkie rzeczy wystawione na kiermaszu zostały wykonane ręcznie z ogromną pasją i zaangażowaniem.

 

Pomysłodawcą całego projektu oraz organizatorem kiermaszu jest firma S&D STYLE&DECOR. Firma ta zajmuje się m.in. rękodziełem. Dlatego na bazie ich doświadczeń i obserwacji podczas imprez tego typu, powstała idea i ogromna chęć zmiany przekonań w naszym społeczeństwie dotyczących rękodzieła. Prace S&D także będzie można zobaczyć na kiermaszu.

 

Więcej informacji o projekcie i kiermaszu: https://www.facebook.com/IlovehandmadeKIERMASZ

od: 28 września 2013
do: 29 września 2013 Cafe Borówka, Wrocław

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 sierpnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca