Sztuka

Nowe Smaki Galerii Mokotów , czyli Oficjalne otwarcie Alei Smaków

Aleja Smaków to nowa odsłona II piętra Galerii Mokotów z bogatą ofertą kilkunastu restauracji, w których można przebierać do woli w smakach i daniach z niemal całego świata: kuchni polskiej, azjatyckiej, śródziemnomorskiej i amerykańskiej. Po kilku miesiącach prac aranżacyjnych odbyło się uroczyste otwarcie odmienionej części Galerii Mokotów. Z tej okazji prawdziwą ucztę kulinarną dla gości przygotowały restauracje funkcjonujące na terenie Alei Smaków.

 

Na imprezie pojawiło się wielu zaproszonych gości, wśród nich między innymi: Monika Richardson, Edyta Herbuś, Viola Kołakowska, Karolina Malinowska, Lidia Kopania, Ilona Felicjańska, Michał Figurski, Robert Sowa, Joseph Seeletso czy Zbigniew Urbański, których przywitali w imieniu Galerii Mokotów: Christophe Cuvillier CEO Unibail-Rodamco oraz Arnaud Burlin Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną Unibail-Rodamco.

 

„Jedzenie to sama przyjemność dlatego stworzyliśmy Aleję Smaków, aby cieszyć zmysły oraz dopasować ofertę gastronomiczną do Państwa potrzeb i oczekiwań.” – powiedział Christophe Cuvillier.

 

„Aleja Smaków jest przestrzenią idealną na smaczny lunch, relaks w ciągu dnia a także odpoczynek po pracy. Mamy nadzieję, że Aleja Smaków stanie się miejscem, do którego zechcecie powracać.” - powiedział Arnaud Burlin.

 

Zebranym towarzyszył śpiew jazzowej wokalistki Katarzyny Mirowskiej. Imprezę poprowadzili: Agnieszka Popielewicz i Tomasz Kammel. Honorowy gość Michel Moran, ulubiony juror z telewizyjnego programu „MasterChef”, oficjalnie został ogłoszony ambasadorem Alei Smaków.

 

Niewątpliwą atrakcją wieczoru był występ międzynarodowej gwiazdy muzycznej – AYO. Specjalnie dla zgromadzonych gości dała prywatny koncert, gdzie można było posłuchać piosenek z najnowszego krążka wokalistki „Ticket To The World”. Album właśnie ukazał się w Polsce. AYO zaprezentowała się wspaniale i z miejsca zdobyła serca publiczności. Po występie chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. 

 

***

 

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej
z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco,
w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum
i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów
i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100%.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca