Sztuka

Po „Żywych Trupach” – czas na „Conana”

 

 

 

 

 

 

Słuchowisko z Szymonem Bobrowskim, Magdaleną Boczarską i Adamem „Nergalem” Darskim w rolach głównych? Takie rzeczy tylko w warszawskim studiu nagraniowym Sound Tropez! Po superprodukcji „Gra o Tron” oraz pierwszej na świecie dźwiękowej adaptacji komiksu „Walking Dead”, przyszedł czas na „Conana Barbarzyńcę”.

 

Nagrania do słuchowiska na podstawie komiksu Briana Wooda z 2012 roku "Conan i Królowa Czarnego Wybrzeża", rozpoczęły się z początkiem grudnia. Adaptacja obejmuje sześć pierwszych albumów, opisujących pełną namiętności i pasji historię spotkania Conana i królowej piratów - Belit oraz ich wyprawy do krainy Argos. Polska premiera słuchowiska przewidziana jest na przełom lutego i marca 2014 r.

 

W rolach głównych wystąpią: Szymon Bobrowski jako Conan, Magdalena Boczarska jako Belit oraz po raz pierwszy w słuchowisku - Adam "Nergal" Darski jako demoniczny Kapitan Gwardii.

 

Autorem okładki słuchowiska jest znany argentyński rysownik, Leandro Fernandez.

 

Sound Tropez to kompleks nowoczesnych studiów produkcji i postprodukcji dźwięku, a także wydawca i producent słuchowisk oraz audiobooków. www.soundtropez.pl

 

 

Kontakt dla mediów:

Marta Wawrzeniecka | media@soundtropez.pl | 509 119 994


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 grudnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca