Sztuka

Malujesz? Zacznij, to zdrowe!

Nie trzeba wcale być artystą, żeby czerpać wiele przyjemności z pracy z obrazem. Malarstwo to szuka dość trudna. Jest to też jednak jedna z najprzyjemniejszych form ekspresji. Obrazy mogą być dynamiczne, emocjonalne, nawet agresywne lub zupełnie odwrotnie, sielskie, szczegółowe, delikatne. I mogą być prawdziwymi dziełami sztuki albo typowymi bohomazami. I co z tego?

 

 

Każdy wie, że wyrażanie emocji, bez względu na to, czy złych, czy tych dobrych jest zdrowe. Malarstwo to forma autoterapii, medytacji dla tych, którzy malują szczególnie szczegółowe obrazy. Czasem, nawet jeżeli nie mamy specjalnych zdolności, do farb zwyczajnie ciągnie. Możemy sobie spokojnie pozwolić na taką formę ekspresji. Nie należy bać się tego, co sobie o naszych ,,dziełach” pomyślą inni. To hobby ma w końcu służyć nam, nie koniecznie oczom krytyków sztuki.

 

Profesjonalnie zajmujący się malarstwem i sztuką bliscy, na pewno ucieszą się z użytecznego prezentu, np. zestawu farb akrylowych lub kompletu profesjonalnych pędzli. Szczególnie ciekawe propozycje można znaleźć w internetowych sklepach. Np. Maluje.pl ma w swojej ofercie produkty zarówno dla profesjonalistów, początkujących i tych, dla których malarstwo jest tylko hobby.

 

Drewniane zestawy w wygodnych walizeczkach sprawdzają się szczególnie dla studentów, lub artystów, którzy malują w plenerze. W sklepach można dostać zestawy różnych farb. Dla początkujących najlepiej kupić pudełeczko kolorowych akryli, lub akwareli. Do zestawu można dołączyć specjalny papier lub płótno. W sklepie Maluje.pl można dostać akcesoria dla artystów zebrane już w specjalne zestawy prezentowe. Znajdzie się też coś dla małego plastyka, w którym za pomocą farb chcemy rozwinąć możliwości manualne i zmysł estetyczny. W specjalnych ofertach świątecznych można swobodnie przebierać i dobrać coś trafionego dla siebie lub bliskich.

 

Więcej informacji na temat produktów znajdziemy na stronie www.maluje.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Krzysztof Sierpień
Krzysztof Sierpień 4 stycznia 2014, 02:35
A dlaczego farby olejne sa tak przez was dyskryminowane na rzecz akryli?
Z ciekawości pytam :)
przysłano: 2 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca