Sztuka

Pracownia Aktywności Obywatelskiej 2015 | Spotkanie informacyjne

W poniedziałek 23 lutego w siedzibie Warsztatów Kultury odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne dotyczące Pracowni Aktywności Obywatelskiej. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w programie.

 

Gdzie:Warsztaty Kultury

Kiedy: 23 lutego, godz. 18.00

Wstęp wolny

 

W tym roku odbędzie się już ósma edycja Pracowni Aktywności Obywatelskiej. Organizatorzy poszukują osób aktywnych i chcących mieć realny wpływ na zmiany we własnycm otoczeniu. Do współracy zaproszona jest młodzież między 18 a 25 rokiem życia z Polski, Ukrainy i Białorusi. Uczestnicy programu wezmą udział w cyklu warsztatów i otrzymają wsparcie w realizacji własnych inicjatyw społeczno-kulturalnych.

 

Pierwsze zajęcia w ramach Pracowni Aktywności Obywatelskiej odbędą się na przełomie kwietnia i maja. W tym roku uczestnicy dowiedzą się czym jest „Świadoma konsumpcja, czyli jak korzystać bez wyrzutów sumienia?“, poznają „Trzy kraje, trzy kultury? Polska, Ukraina, Białoruś“oraz przejdą błyskawiczny kurs „W poszukiwaniu własnego zdania. Szkoła przetrwania w informacyjnym chaosie“.

 

Spotkania odbędą się zgodnie z tradycją w grupach międzynarodowych i będą prowadzone w językach ojczystych. Kolejne etapy programu to Pracownia Działań, podczas której uczestnicy będą tworzyć plan swojego projektu oraz Pracownia Doświadczeń w formie warsztatów ewaluacyjnych i podsumowujących.

 

Nabór potrwa do 10 marca 2015 roku. Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają osoby zainteresowane udziałam na otwarte spotkanie informacyjne.

 

Więcej informacji na:

http://www.maysternya.org/pl/pracownia-2015/zglossie/
https://www.facebook.com/maysternya

https://www.facebook.com/events/432160800273057/

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 lutego 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca