Sztuka

Brave Festival 2015 – kup bilet!

 

Chcesz przenieść się w świat griotów z Afryki Zachodniej? Ruszyła przedsprzedaż biletów i karnetów na wszystkie wydarzenia 11. edycji Brave Festival! Ceny zaczynają się już od 10 zł.

 

11. edycja Brave Festival rusza 10 lipca. Na uczestników czeka 8 dni pełnych emocji i wyjątkowych opowieści. Spotkamy się z griotami – strażnikami dawnych tradycji Afryki Zachodniej, fenomenalnymi muzykami i opowiadaczami. Wystąpią m.in. grupa Kucha Kassem z Gambii, która zaprezentuje transowy rytuał chroniący przed złymi duchami i Abou Diarra nazywany „Jimim Hendrixem n’goni”, czyli tradycyjnego instrumentu griotów. Przegląd Filmowy odbędzie się w tym roku równolegle z częścią performatywną – będzie uzupełniał kontekst tematu festiwalu. Zaprezentowanie na nim zostaną wyjątkowe obrazy, podejmujące tematy prawie nieobecne we współczesnym kinie. Jego gwiazdą będzie tunezyjski reżyser Nacer Khemir.

 

Przedsprzedaż biletów potrwa do 9 lipca i obejmuje koncerty, spektakle oraz filmy 11. edycji Brave Festival.

 

W ofercie online znajdują się karnety na ścieżkę główną Brave Festival w cenie 270 zł. Upoważniają do wejścia na 10 wybranych, najciekawszych koncertów i spektakli Brave Festival. Ścieżka karnetowa została dobrana tak, aby w możliwie najpełniejszy sposób uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu.

 

Bilety i karnety festiwalowe są dostępne w punktach sprzedaży sieci TicketPro, również za pośrednictwem strony internetowej Brave Festival.

 

Program tegorocznej edycji Brave Festival uzupełnią  nowości - wydarzenia bezpłatne – klub opowiadaczy oraz dwudniowa konferencja poświęcona różnym tradycjom narracji, przekazu ustnego i literatury oralnej.

 

Brave Festival 2015 odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2015 r. we Wrocławiu.

 

Ceny biletów w przedsprzedaży

 

Otwarcie i zamknięcie imprezy: Teatr Polski - 40 zł (I miejsca), 35 zł (II miejsca), 20 zł (III miejsca)

Pozostałe wydarzenia – 25 lub 35 zł, w zależności od miejsca spektaklu

Bilety filmowe – 10 zł

Karnet główny - 270 zł, liczba karnetów ograniczona

 

 

 

 

 

Chcesz kupić bilet on-line? Wejdź na stronę:

www.bravefestival.pl/#events

 


przysłano: 27 maja 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca