Sztuka

Wystawa konkursu Ale Sztuka!

Serdecznie zapraszamy na wystawę konkursową Ale Sztuka! Młode Polskie Malarstwo do CSW Solvay w Krakowie (ul. Zakopiańska 62) . Na wystawie prezentowane będą obrazy wyłonione przez jury spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Zwycięzcę konkursu poznamy podczas finisażu, który odbędzie się 11 sierpnia. Wystawę oglądać można od 15 lipca.

 

Konkurs Ale Sztuka! Młode Polskie Malarstwo organizowany jest przez galerię AleSztuka.com.  Celem konkursu jest poszukiwanie indywidualności twórczych wśród artystów młodego pokolenia, pomoc absolwentom w wejściu na rynek sztuki oraz pokazanie trendów i postaw twórczych w malarstwie aktualnym.

 

Nagrodą w konkursie jest honorarium w wysokości 3 000 zł oraz wystawa indywidualna w Galerii pod Baranami w Krakowie.

 

W wystawie wezmą udział: Martyna Borowiecka, Katarzyna  Feiglewicz, Małgorzata Futkowska, Łukasz Gierlak, Wiktor Jackowski, Aleksandra Kolobius, Urszula Marzec, Monika Mysiak, Ignacy Oboz, Magdalena Paleczna, Agata Przyżycka, Bartłomiej Radosz, Marek Rachwalik, Agnieszka Rzońca, Noemi Staniszewska, Piotr Starościc, Paulina Stasik, Karol Szczur, Izabela Tymusz, Anita Welter, Klaudia Zawada, Ewa Żochowska.

 

Szczegóły: www.alesztuka.com, www.konkursalesztuka.pl

 

 

Patronat medialny:
Wywrota

Redakcja

Redakcja

24 z Internetu
7677 artykułów 1719 tekstów 66 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca