Sztuka

Konkurs na projekt muralu – wartość nagrody 12.000!

 

Warszawska Szkoła Reklamy, Mazowiecki Instytut Kultury i firma Transit - dystrybutor tabletów graficznych Wacom w Polsce zapraszają do udziału w konkursie na projekt kreatywnego muralu odzwierciedlającego hasło: “Slow Art”. Zwycięska koncepcja zostanie przeniesiona na jedną ze ścian w przestrzeniach warszawskich “Pawilonów”.

Główną nagrodą w konkursie jest realizacja zwycięskiej pracy. Przewidziana jest również nagroda rzeczowa - tablet graficzny firmy Wacom. Prócz tego, autor najlepszego projektu otrzyma voucher uprawniający do skorzystania z wybranego kursu z oferty edukacyjnej WSR. Wartość puli nagród to 12.000 zł - zatem jest o co walczyć!

Konkurs jest jedną z części projektu Slow Art Event, a jego idea ma na celu promocję młodej twórczości oraz pobudzenie inicjatyw artystycznych. Organizatorzy chcą zachęcić młodych artystów do zaistnienia w przestrzeni publicznej a także zwrócić uwagę na problem związany z estetyką miasta. Ważnym elementem konkursu jest także odniesienie się do filozofii SLOW LIFE, która zachęca do tego, by żyć wolniej, bardziej świadomie i celebrować to, co przynosi każdy dzień - wszystko w myśl zasady “mniej znaczy więcej”.

W gronie oceniających prace znajdą się: Sławosz Balcerzak - kierownik działu galerii i wystaw Mazowieckiego Instytutu Kultury, Mateusz Rokicki – artysta z firmy Live Media Crew, który wykona zwycięski projekt, Artur Waczko - założyciel Warszawskiej Szkoły Reklamy oraz Andrzej Sągin - pomysłodawca i inicjator konkursu.

Realizacja najlepszego projektu zaplanowana jest w dniach 18-22 sierpnia 2015 r. Konkursowe projekty można wysyłać do 14 sierpnia 2015 na adres: marketing@szkolareklamy.pl

Szczegóły konkursu oraz regulamin są dostępne na stronie: http://www.akademiareklamy.edu.pl/wiadomosci/307/zaprojektuj-mural-w-pawilonach-i-wygraj-tablet-wacom

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 sierpnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca