Baby Art Walk – kulturalnie z małym dzieckiem

Już 28 października o godz. 13.00 rozpocznie się kolejna edycja spacerów dla rodziców z małymi dziećmi – „Baby Art Walk”.

 

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Tęsknisz za swoim dawnym życiem i zastanawiasz się, kiedy znów wyjdziesz z domu i zrobisz coś ciekawego? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!

 

„Baby Art Walk” stwarza możliwość dla młodych rodziców, którzy bardzo chcieliby wyjść z domów. Jak mówi Karolina Bieniek, koordynatorka BAW!, mama 16-miesięcznej Niny: „BAW! to przestrzeń dla rodziców, którzy chcą wyrwać się z zaklętego kręgu dom-lekarz-spożywczak-apteka. Zapraszamy na wspólne spacery z dziećmi (w chustach, czy wózkach) do wrocławskich instytucji kultury. Razem zwiedzimy wystawy, podyskutujemy o współczesnych problemach, a czasem po prostu pójdziemy na kawę i porozmawiamy o wesołym losie rodzica. Przyjdźcie!”.

 

Fundacja ART TRANSPARENT zaprasza rodziców na spotkania ze sztuką współczesną. Oferuje oprowadzania kuratorskie, miłą i ciepłą atmosferę, wsparcie w przeniesieniu wózka (jeśli jest potrzebne) i rodzinno-kulturalne rozmowy przy kawie. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie choć jednego małego dziecka (wózek, nosidełko) i chęć zapoznania się z najnowszymi wystawami w galeriach sztuki współczesnej.

 

„Baby Art Walk” to nieregularnik, dlatego informacji o dacie i miejscu spotkania należy szukać na stronie internetowej:

www.arttransparent.org

i na facebooku:

www.facebook.com/FundacjaArtTransparent

 

 

28 października o godzinie 13.00 odbędzie się spacer po wystawie „ZACHOWANIE MASY” młodego, wrocławskiego artysty, Gregora Różańskiego. Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można tutaj:

www.facebook.com/events/1138649796168560/

 

Miejsce spotkania:
Mieszkaniu Gepperta:

ul. Ofiar Oświęcimskich 1/2, Wrocław – domofon i wejście od podwórza

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło