Sztuka

Praska Burelska w Warszawie!

Kojarzona wyłączenie z nagością i striptizem powraca do łask. Burleska, bo o niej mowa, zyskuje na popularności i właśnie wkracza w swój renesans. Czym jest Burleska? Czy słusznie przywodzi na myśl czysto erotyczne show?

 

Burleska to teatr tańca, pełny humoru i parodii okraszony kobiecością w ekskluzywnym wydaniu. Wyszukane stroje, powabne ruchy, zmysłowa muzyka i przede wszystkim wspólna rozrywka. To wszystko sprawia, że tego typu show zawsze wzbudza duże emocje i gromadzi tłumy widzów, wśród których znajdują się tak panowie, jak i panie. Jej historia sięga dziewiętnastowiecznej Anglii, gdzie skąpo ubrane kobiety parodiowały znanych artystów i dzieła sztuki. Dziś burleska to znacznie więcej. To pochwała kobiecości, poprzez którą prezentowana jest konkretna opowieść z przymrużeniem oka. Pokazuje nam, że każdy najmniejszy ruch może być zmysłowy, kuszący, ale i zabawny. Nie podąża za obowiązującymi kanonami piękna – wręcz przeciwnie – udowadnia, że każde kobiece ciało warte jest podziwu.

 

Burleskę na światowym poziomie można zobaczyć już 30 stycznia br. w warszawskim lokalu Podwale Bar and Books przy ulicy Wąski Dunaj 20. W ten sobotni wieczór wystąpi światowej sławy zespół Prague Burlesque ze swoim popisowym programem - Strictly Burlesque. Widzowie podziwiać będą gwiazdy praskiej sceny burleskowej: olśniewającą Miss Cool Cat oraz utalentowaną Angelinę Angelic. Show poprowadzi Sonny Vargas, który wspólnie z Angeliną Angelic umili wieczór wokalnymi umiejętnościami.

 

Bilety dostępne są w Podwale Bar and Books oraz na stronie internetowej:  http://www.barandbooks.cz/warsaw/.

 

Ceny biletów:

Bilet dla 1 osoby: 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu występu

Bilet dla 2 osób + szampan: 450 zł

 

 

30 stycznia 2016, 21:00 Podwale Bar and Books Wąski Dunaj 20 Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca