Sztuka

Zgłoszenia do konkursu 33 Przeglądu Kabaretów EDF PAKA

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA zaprasza do zgłaszania się do konkursu 33 Przeglądu Kabaretów EDF PAKA! 
Dlaczego warto zgłosić się do konkursu? Bo to doskonała droga na zdobycie cennego doświadczenia, sprawdzenia na co Was, Artyści Kabaretowi, w tej chwili stać i przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i zyskania wielu cennych uwag i inspiracji.  
Co trzeba zrobić, żeby zgłosić się do konkursu?
Poprawnie wypełnić kartę zgłoszeniową, którą można pobrać tutaj: http://przeglad.paka.pl/kartazgloszeniowa/, spisać ramówkę oraz nagrać swój program (czas trwania video powinien wynosić 20-25 minut). Następnie wysłać zgłoszenie na adres Biura Festiwalowego Przeglądu Kabaretów PAKA- Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków z dopiskiem „Konkurs 33. PAKI” Można także zgłaszać się mailowo: izabela.leonarczyk@paka.pl, w temacie wpisując "Konkurs 33 PAKI". Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 2 stycznia 2017 roku! Decyduje data stempla pocztowego.
Co dalej? Należy czekać na ogłoszenie wyników do 9 stycznia 2017. Kabarety, które się zakwalifikują zostaną zaproszone na ELIMINACJE w dniach 21-29 lutego do: Warszawy, Bytomia bądź Tarnowa. 
Zapraszamy! Warto! To własnie na PACE zaczynali: Ani Mru Mru, Łowcy,b, Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Ireneusz Krosny i wiele innych znanych dzisiaj grup i solistów kabaretowych!

od: 12 grudnia 2016, 20:00
do: 2 stycznia 2017 Morawskiego 5, Kraków

Zdjęciaprzysłano: 12 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca