Sztuka

Parkingi w podkrakowskich Balicach

Na lotnisko alternatywne dla warszawskich portów lotniczych wyrastają ostatnio podkrakowskie Balice. Dogodne położenie, rozbudowana infrastruktura, także parkingowa oraz wszelkie udogodnienia dla pasażerów sprawiają, że w 2017 r. lotnisko to odprawiło prawie 6 milionów pasażerów. Liczba ta nie robi wrażenia jeśli spojrzymy na to jak bogatą ofertę kierunków lotów obsługują linie lotnicze stacjonujące na tym oddalonym o 11 kilometrów od centrum Krakowa lotnisku.

 

Parkingi w podkrakowskich Balicach

Na lotnisko alternatywne dla warszawskich portów lotniczych wyrastają ostatnio podkrakowskie Balice. Dogodne położenie, rozbudowana infrastruktura, także parkingowa oraz wszelkie udogodnienia dla pasażerów sprawiają, że w 2017 r. lotnisko to odprawiło prawie 6 milionów pasażerów. Liczba ta nie robi wrażenia jeśli spojrzymy na to jak bogatą ofertę kierunków lotów obsługują linie lotnicze stacjonujące na tym oddalonym o 11 kilometrów od centrum Krakowa lotnisku.

Dojazd w pobliże lotniska i parkingów

Lotnisko Kraków-Balice jest jednym z najlepiej skomunikowanych portów lotniczych w Polsce. Dzięki temu również parking Balice dysponuje dogodnym dojazdem. Oprócz wielu możliwości dojazdu w okolice lotniska komunikacją miejską z centrum Krakowa możemy bezproblemowo dotrzeć na lotnisko własnym samochodem dzięki rozbudowanej siatce dróg. Mowa tu głównie o autostradzie A4 oraz drodze ekspresowej S7 które biegną bezpośrednio przy lotnisku.

Parking Balice - Oferta

Na ofertę Parkingu Balice składają się trzy rodzaje parkingów. Pierwszym jest parking krótkoterminowy Kiss&Fly służący do 10 minutowego, darmowego postoju. W zasadzie ciężko nazwać tę strefę parkingiem, gdyż regulamin zabrania oddalania się od samochodu podczas postoju. Strefa ta służy tylko do chwilowego postoju i wysadzenia podróżnych. Nieco dalej znajdują się tradycyjne parkingi długoterminowe gdzie możemy zaparkować samochód na dłuższy czas uiszczając odpowiednią opłatę. Samochód możemy zostawić na parkingu wielopoziomowym bądź na dwóch tradycyjnych parkingach. Parking zarezerwujemy na stronie parklot https://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/balice/

Oprócz tego wokół lotniska istnieje rozbudowana sieć parkingów prywatnych przedsiębiorców. Charakteryzują się one zróżnicowana ofertą zarówno jeśli chodzi o ceny parkowania jak i też o dodatkowe usługi. W promieniu kilku kilometrów od lotniska działa kilkanaście takich parkingów. Dzięki temu oferta Balice Parking jest atrakcyjna dla zmotoryzowanych podróżnych.

Sprawdź także: http://www.kreatywna.pl/technologia/motoryzacja/gdzie-zaparkowac-samochod-przy-lotnisku-krakow-balice/ 
Ceny parkingu nie tylko w Krakowie sprawdzisz na https://www.parklot.pl/pl/

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca